تاریخ انتشار:۰۳ اسفند ۱۳۹۹در ۱۰:۵۸ ق٫ظ کد خبر:22126

کمالی؛پلاتوهنری جاسک در دستور کار است

حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در شهرستان جاسک.کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از ادامه روند ساخت پلاتو هنری جاسک خبر داد. به گزارش مکران کمالی صبح امروز با حضور در دفتر فرماندار این شهرستان طبق صحبت ها و اشارات فرماندار جاسک ...

حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در شهرستان جاسک.
کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از ادامه روند ساخت پلاتو هنری جاسک خبر داد.

به گزارش مکران کمالی صبح امروز با حضور در دفتر فرماندار این شهرستان طبق صحبت ها و اشارات فرماندار جاسک نسبت به کلنگ زنی پلاتوی هنری شهرستان جاسک گفت: کلنگ زنی پلاتو در مکان اداره فرهنگ صورت گرفت و متاسفانه اگر روند و پیشرفتی در خصوص ساخت پلاتو انجام نشد به دلیل همکاری نکردن شهردار سابق جاسک بود که انشاالله با حضور شهردار جدید که نسبت به این مهم اعلام همکاری آمادگی کرده اند که بعد از تخصیص اعتبار سریعا به سرانجام برسانیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از هفته هرمزگان خبر داد و گفت: در اردیبهشت ماه، سال آینده هفته هرمزگان را داریم که از هرمزگان کهن سخن خواهد گفت و انشاالله بتوانیم در سال ۱۴۰۰ پر بار تر از سالهای قبل به مقوله فرهنگ و هنر در کنار تمام مردم فهیم و خوب هرمزگان بپردازیم.

محمد رادمهر فرماندار جاسک از طرح بزرگ و وسیع توسعه سواحل مکران گفت و افزود: توسعه در هر سرزمینی باعث پیشرفت و آبادانی آن منطقه خواهد شد و در طرح توسعه مکران به مقوله فرهنگ پرداخته شده است که ان شاالله بعد از شروع روند توسعه سریعا به این مقوله پرداخته خواهد شد.

حسام بختیار

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi