تاریخ انتشار:۱۵ اسفند ۱۳۹۹در ۱:۰۳ ب٫ظ کد خبر:22163

پیام تبریک دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان به مناسبت فرارسیدن روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و آبخیزداری

‍ ‍⭕پیام تبریک دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان به مناسبت فرارسیدن روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و آبخیزداری… " به نام خالق طبیعت " 🔸آنچه که امروز بخش بزرگی از ثروت و دارایی ...

‍ ‍⭕پیام تبریک دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان به مناسبت فرارسیدن روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و آبخیزداری…

         " به نام خالق طبیعت "

🔸آنچه که امروز بخش بزرگی از ثروت و دارایی ما را تشکیل می دهد، جنگل هایی است که به دست با تدبیر پیشینیان ایجاد شده و ما امروز به دلیل خردورزی آن هاست که می توانیم نفس بکشیم، از زیبایی جنگل ها و مراتع و حتی جاندارانی که حیات آن ها وابسته به طبیعت است بهره مند باشیم.

🔸۱۵ اسفندماه آغاز هفته منابع طبیعی و آبخیزداری و روز درختکاری فرصتی است تا این سنت حسنه را که از نیاکان ما برجای مانده است به فرزندان خود آموزش دهیم و به رسم میراث داری و امانت داری، در کاشتن نهال و گسترش زندگی سالم بر این کره خاکی کوشا باشیم.

🔸اگر امروز به فکر نبوده و ” همیار طبیعت نباشیم” قطعا فرزندانمان از ما خواهند پرسید که ” چرا جنگل ها پیش از تمدن ها و بیابان ها پس از تمدن ها تشکیل شده اند؟!

🔸اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن هفته منابع طبیعی و آبخیزداری با شعار “همه با هم، جهاد برای حفاظت از منابع طبیعی” از شما تقاضامندم بعنوان یک اقدام ملی خداپسندانه، به امر توسعه فضای سبز و درختکاری همت گماشته و در این راه با کاشتن نهال در راستای حفظ، احیاء و توسعه منابع طبیعی گامی مثبت و مؤثر بردارید و چه زیبا که دیگران را هم به این کار تشویق کنید.

🔸از خداوند منان سربلندی و عظمت ایران اسلامی به ویژه سرافرازی مردم متدین جنوب کرمان را در پرتو عنایات بقیه الله الاعظم(عج) و در سایه رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب و سیاست های دولت خدمتگزار، مسألت دارم.

درختبرایزندگی

همهباهمجهادبرایحفاظتازمنابعطبیعی

🍀☘️🌿🌱🍀☘️🌿🌱
https://t.me/payametabiatejk

http://sapp.ir/payametabiat_jk
https://chat.whatsapp.com/Ed8NR7ThHWkGQEVjp4eo2j
https://jk.frw.ir/00/Fa/default.aspx

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi