تاریخ انتشار:۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰در ۰:۰۸ ق٫ظ کد خبر:22291

وضعیت قرمز کرونا در لیردف شهرستان جاسک

وضعیت قرمز کرونا در لیردف شهرستان جاسک به گزارش مکران :مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک از وضعیت قرمز و سیر روند صعودی شدید کرونا در بخش لیردف شهرستان جاسک خبر داد. دکتر احمدپور مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک با اشاره به وضعیت قرمز و ...

وضعیت قرمز کرونا در لیردف شهرستان جاسک

به گزارش مکران :مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک از وضعیت قرمز و سیر روند صعودی شدید کرونا در بخش لیردف شهرستان جاسک خبر داد.

دکتر احمدپور مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک با اشاره به وضعیت قرمز و میزان آمار صعودی ابتلاء به کرونا در بخش لیردف گفت: متاسفانه از ابتدای فروردین ماه ۱۴۰۰ آمار ابتلاء به کرونا در شهرستان جاسک صعودی بوده و نیز از ابتدای هفته جاری آمار ابتلاء به کرونا در بخش لیردف هم نسبت به هفته های اخیر سیر صعودی شدید به خود داشته است، لذا لازم می باشد تا زمان عادی شدن شرایط کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی متوقف گردد.

ایشان ضمن آن عامل اصلی افزایش آمار صعودی کرونای در بخش لیردف جاسک را برگزاری مسابقات ورزشی و مراسمات عبادی خواندن و بیان کرد: عامل اصلی افزایش روند صعودی ابتلاء به کرونا در بخش لیردف برگزاری مسابقات ورزشی و مراسمات عبادی می باشد و بایستی مساجد صرفا جهت اذان بازگشایی و هیچ گونه مراسم و برنامه عبادی به صورت گروهی و همراه با جماعت در مساجد برگزار نگردد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک ادامه داد: شهروندان بخش لیردف لازم است پروتکل های بهداشتی شامل استفاده مستمر از ماسک، شستن دست ها و فاصله گذاری اجتماعی را بیش از پیش رعایت نمایند.

گفتنی می باشد بخش لیردف با جعمیت ۲۰ هزار نفر در شرقی ترین ناحیه شهرستان جاسک استان هرمزگان واقع شده است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi