تاریخ انتشار:11 اردیبهشت 1400در 9:07 ب.ظ کد خبر:22315

استاندار هرمزگان در آیین تجلیل از معلمان استان:اقدامات ارزنده همه معلمان شایسته قدردانی است

به گزارش مکران: 🇮🇷🇮🇷استاندار هرمزگان در آیین تجلیل از معلمان استان: ✅اقدامات ارزنده همه معلمان شایسته قدردانی است ✅معلمان به مباحث مربوط به کرونا ورود کنند/ آگاهی بخشی به نوجوانان و جوانان در دستور کار قرار بگیرد استاندار هرمزگان گفت: ۱۲ اردیبهشت روز بزرگداشت همه کسانی است که برای ...

به گزارش مکران:

🇮🇷🇮🇷استاندار هرمزگان در آیین تجلیل از معلمان استان:

✅اقدامات ارزنده همه معلمان شایسته قدردانی است

✅معلمان به مباحث مربوط به کرونا ورود کنند/ آگاهی بخشی به نوجوانان و جوانان در دستور کار قرار بگیرد

استاندار هرمزگان گفت: ۱۲ اردیبهشت روز بزرگداشت همه کسانی است که برای تحقق نظام آموزشی پویا، با نشاط و هدفمند در تلاش هستند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، آیین تجلیل از معلمان استان هرمزگان همزمان با سراسر کشور، عصر امروز شنبه در آستانه ۱۲ اردیبهشت ماه با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان برگزار شد.

همتی گفت: در این آیین از خدمات شبانه روزی، تلاش بی وقفه و کوشش های آینده ساز جامعه معلمان و فرهنگیان استان تجلیل شد.

رییس شورای آموزش و پرورش استان، افزود: به‌دلیل شرایط کرونایی، جمع محدودی از معلمان برتر که بر اساس شاخص ها توسط مدیریت اموزش و پرروش استان انتخاب شده بودند مورد تقدیر قرار گرفتند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: کار همه معلمانی که تلاش می‌کنند فرزندان امروز را به گونه ای تعلیم دهند که فردای بهتر، روشن تر و پرافتخارتری برای کشور و فرزندان ایران عزیز رقم بخورد شایسته ستایش و قدردانی است.

وی ضمن قدردانی از مدیران آموزش و پرورش، خیران، بخش پشتیبانی و اولیاء دانش آموزان در فراهم کردن زمینه لازم برای وقوع جهش در نظام آموزشی، افزود: ۱۲ اردیبهشت روز بزرگداشت همه کسانی است که برای تحقق نظام آموزشی پویا، با نشاط و هدفمند در تلاش هستند.

دکترهمتی همچنین با اشاره به شرایط کرونایی حاکم بر استان، بیان داشت: از معلمان و فرهنگیان انتظارداریم در زمینه افزایش آگاهی و شناخت شهروندان برای بالابردن سطح رعایت پروتکل های بهداشتی مشارکت کنند.

استاندار هرمزگان ادامه داد: به دلیل ارتباط معلمان با طیف وسیعی از افراد، به‌ویژه جوانان، نوجوانان و خانواده های آن ها، اطلاع رسانی فرهنگیان و به تبع آن، افزایش سطح آگاهی دانش آموزان می تواند روند ابتلا و مرگ و میر ناشی از این ویروس در استان را کاهش دهد.

در آیین امروز که به دلیل شیوع کرونا به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، ۱۰نفر از معلمان برتر توسط دکتر همتی استاندار هرمزگان مورد تجلیل قرار گرفتند.

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان

بازدیدها: ۳۸۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi