تاریخ انتشار:21 اردیبهشت 1400در 10:27 ق.ظ کد خبر:22319

مدیرعامل خانه مطبوعات علیه خانه

یادداشتمدیرعامل خانه مطبوعات علیه خانه بقلم :کبری محسنیاقدامات مدیرعامل خانه مطبوعات علیه خانه از عجایب هست همانند پدری که علیه خانواده و فرزندان خود اقدام کند .مدیرعاملی که همسفره بود با همین هیات مدیره و نان و‌نمک زیادی با هم خوردند اما متاسفانه نمک دان را ...

یادداشت
مدیرعامل خانه مطبوعات علیه خانه

بقلم :کبری محسنی
اقدامات مدیرعامل خانه مطبوعات علیه خانه از عجایب هست همانند پدری که علیه خانواده و فرزندان خود اقدام کند .
مدیرعاملی که همسفره بود با همین هیات مدیره و نان و‌نمک زیادی با هم خوردند اما متاسفانه نمک دان را با لگد شکست .
رای خود را از همین هیات مدیره گرفت و بر کرسی مدیرعاملی نشست اما پس از ۹ ماه به دلیل ضعف در عملکرد و اینکه متوجه شد هیات مدیره جابجایی و برکناری ایشان را کلید زدند با ایجاد مطالب پی در پی علیه خانه مطبوعات و همچنین طرح جمع اوری امضاهای شبانه با همراهی و همکاری ( دست های پشت پرده یی که بر همگان آشکار شد در قالب کارت هدیه و بسته های معیشتی )
و الان با ایجاد تنش و دعوا و جنگ و جدال و تهدید و جلسات شبانه برای برکناری هیات مدیره یی که هویت ش را از آنها دارد با ملاقات با استاندار و مدیر کل ارشاد سعی دارد شرایط را به خیال و تصور واهی به نفع خود رقم بزند .
و امروز با انتشار خبری لبخند را بر لبانمان مجددا نشاند و وزارت ارشاد را نیز متهم به کارشکنی نمود .
اقای رشیدی شما بعنوان مدیرعامل خانه مطبوعات هرمزگان از تیرماه ۹۹ که انتخاب شدید تا الان برای من خبرنگار چه اقدام مثبتی انجام دادید ، کارت هدیه استاندار محترم را هم برگشت دادید.
بیمه – مسکن- تسهیلات و …. بجز دعوا و تنش و مشاجره و‌نامه نگاری علیه هم‌تیمی های خودت ( اعتماد اهالی رسانه را نسبت به خودتان سلب کردید) چی فعالیت مثبتی داشتید .
مهمان کشوری از ۹ استان داشتیم نه تنها بعنوان مدیرعامل از من خبرنگار دفاع نکردید و نماینده من باید بودید و مشکلاتم را بیان میکردید ، حتی در جلسات شرکت نکردید و با تماس با خبرنگاران از حضور در جلسات آنها را منع کردی اقای مدیرعامل.
*به گفته مهمانان کشوری رسم مهمان نوازی را بد بجا آوردید استقبال نخواستیم از شما اما کنسل کردن جلسه و ملاقات نکردن با مهمانان *..
من و همکارانم به شما رای دادیم و این حق الناس ست و شما از حق ما به نفع منافع شخصی خودت بهره برداری میکنی برای *بیشتر ماندن در این پست. *
قطعا اگر شما مدیر کارآمد و قوی بودی همین هیات مدیره شما را ابقا میکرد اما آنقدر ضعیف عمل کردی که جایی برای دفاع نگذاشتید.
الان هم به جای احترام همه ش از شما رفتارهای غیرحرفه یی می بینیم که در شان اهالی روشنفکر رسانه نیست .
فقط آرزو میکنم در این ماه پر برکت خداوند به شما سلامتی بدهد اما حواستان باشد رای ما پیش شما امانت است برای احقاق حق و دفاع نه اینگونه رفتارهایی که باعث شرمندگی ما خبرنگاران باشد.
پی نوشت : نصیحت یک خبرنگار به مدیرعامل خانه مطبوعات : اساسنامه را مطالعه بفرمایید حداقل کاری ست که میتونید انجام بدید که مسلط به قانون باشید و خبر و‌مطالب تان ما را در کشور شرمنده نکند

بازدیدها: ۲۱۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi