تاریخ انتشار:۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰در ۶:۳۴ ب٫ظ کد خبر:22345

مدیر شبکه و درمان جاسک تاکید کرد: بحران کرونا در لیردف شهرستان جاسک

مدیر شبکه و درمان جاسک تاکید کرد:بحران کرونا در لیردف شهرستان جاسک مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک از روند افزایشی نگران کننده موارد کرونایی در بخش لیردف جاسک خبر داد. دکتر عبدالعظیم احمدپور مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک ضمن اشاره به روند افزایشی موارد کرونا ...

مدیر شبکه و درمان جاسک تاکید کرد:
بحران کرونا در لیردف شهرستان جاسک

مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک از روند افزایشی نگران کننده موارد کرونایی در بخش لیردف جاسک خبر داد.

دکتر عبدالعظیم احمدپور مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک ضمن اشاره به روند افزایشی موارد کرونا در جاسک گفت: آمار ابتلاء به کرونا در سطح شهرستان جاسک بخش لیردف روند افزایشی و نگران کننده دارد.

ایشان افزود:با فوت دو مورد بیمار کرونایی بستری شده و در حال حاضر آمار ۸ بیمار مبتلاء به کرونا از اهالی بخش لیردف با وضعیت نامساعد جسمی در قسمت مراقبت های ویژه بیمارستان شهرستان جاسک بستری می باشد.

وی بیان کرد: در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی وضعیت بیشتر شکننده خواهد بود و رنگ بندی فعلی شهرستان جاسک در حالت بحرانی شدید قرار خواهد گرفت.

احمد پور اظهار داشت: سایر ارگان و نهاد ها و شهرداری لیردف، آحاد دهیار و شورا های اسلامی بخش لیردف با مشارکت و جدیتی تمام موضوع را به بزرگان و معتمدین، امامان و ائمه جمعه و جماعات و اهالی روستا ها ابلاغ و اطلاع رسانی نمایند.

وی گفت: بنابر تشدید وضعیت بحرانی کرونا در شرق جاسک نسبت به لغو و عدم برگزاری مراسم عبادی نماز جمعه این هفته در سراسر بخش لیردف از سوی دهیار و شورا های اسلامی و امامان جمعه و جماعات اقدام گردد.

ایشان در ادامه تاکید کرد: در صورت برگزاری مراسم نماز جمعه تمهیدات لازم دهیار و شورا های اسلامی و امامان و ائمه جمعه و جماعات نسبت به رعایت و حفظ کامل پروتکل های بهداشتی و استفاده الزامی از ماسک در دستور قرار گیرد.

دکتر عبدالعظیم احمد پور مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک در ادامه از مردم خواست از برگزاری هرنوع مراسمات و دورهمی ها و دید و بازدید های خانوادگی در سطح بخش لیردف جاسک ممانعت و خودداری گردد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi