تاریخ انتشار:۰۶ خرداد ۱۴۰۰در ۹:۴۹ ق٫ظ کد خبر:22351

افتتاح طرح های پستی درکیش با حضور وزیر ارتباطات

🔶استاندار هرمزگان دقایقی پیش با استقبال معاون توسعه سازمان منطقه آزاد کیش وارد این جزیره شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی به منظور شرکت در آیین افتتاح چند پروژه که به صورت ویدیو کنفرانس با حضور محمدجواد آذری ...

🔶استاندار هرمزگان دقایقی پیش با استقبال معاون توسعه سازمان منطقه آزاد کیش وارد این جزیره شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی به منظور شرکت در آیین افتتاح چند پروژه که به صورت ویدیو کنفرانس با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزارمی شود، دقایقی پیش وارد کیش شد.

🔶امروز با حضور وزیر ارتباطات و استاندار هرمزگان، بهره برداری از سامانه جدید پستی در جزیره کیش، دومین مرکز پردازش هوشمند مبادلات پستی در هاب پستی اصفهان و فاز جدید توسعه ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری شرکت ملی پست در استان های مختلف کشور ، آغاز خواهد شد.

🔶به منظور افزایش کیفیت خدمت رسانی و در راستای کاهش مدت سیر مرسولات پستی، سایر هاب های پستی کشور نیز قرار است به سیستم سورتینگ مکانیزه مجهز شوند.

🔸استاندار هرمزگان و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پس از این مراسم از مجموعه تله کیش و مرکز نوآوری جزیره نیز بازدید خواهند کرد و با شرایط فعالیت شرکت های دانش بنیان ، کارآفرینان و صاحبان استارت آپ ها نیز آشنا می شوند.

🔶عصر دیروز چهارشنبه پنجم خرداد نیز با حضور آذری جهرمی در نشست شورای فناوری اطلاعات و ارتباطات در کیش، سامانه های جدید “کیش هوشمند”، “سامانه حقوقی” و “سامانه جامع اطلاعات جغرافیایی” رونمایی شد و روند ارتقاءزیرساخت های حوزه فناوری اطلاعات و امکانات ارتباطی کیش بررسی شد.

🔶سامانه کیش هوشمند، سامانه ای جامع از ارتباط و تجمیع اطلاعات سامانه های کاربردی سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت ها و موسسات تابعه است.

🔶همچنین سامانه حقوقی که سامانه جامع اطلاعات نزدیک به یک میلیون برگ سند حقوقی الکترونیکی شده است؛ به طوری که تمام فرایندهای کاری و نیازهای کاربری مربوط به پرونده های دعاوی، نقل و انتقال املاک و مستغلات و قراردادهای سازمان در این سامانه طراحی و پیاده سازی شده است.

🔶سامانه جامع اطلاعات جغرافیایی نیز شامل اطلاعات جغرافیایی و لایه های مکانی مربوط به قطعات با کاربری های مختلف و تصویر قراردادهای “معابرشهری، حریم ساحلی، بلوک طرح جامع، منطقه بندی اقتصادی، صنوف خدماتی، دکل های مخابراتی تجمیعی و شبکه های زیرساخت فیبرنوری در این منطقه است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi