تاریخ انتشار:۳۰ خرداد ۱۴۰۰در ۱۱:۲۸ ق٫ظ کد خبر:22385

ناظر گمرکات استان هرمزگان و مدیر کل گمرک شهید رجایی از پایان یافتن تشریفات گمرکی ۴۸۸۷۹۳ تن کالای اساسی خبر داد .

خبرفوری 🔴✅صبح مکران ناظر گمرکات استان هرمزگان و مدیر کل گمرک شهید رجایی از پایان یافتن تشریفات گمرکی ۴۸۸۷۹۳ تن کالای اساسی خبر داد . 🔹به گزارش مکران به نقل از روابط عمومی حوزه نظارت گمرکات استان هرمزگان اکبر پور گفت : از ابتدای سال تاکنون ۴۸۸۷۹۳ ...

خبرفوری 🔴✅صبح مکران

ناظر گمرکات استان هرمزگان و مدیر کل گمرک شهید رجایی از پایان یافتن تشریفات گمرکی ۴۸۸۷۹۳ تن کالای اساسی خبر داد .

🔹به گزارش مکران به نقل از روابط عمومی حوزه نظارت گمرکات استان هرمزگان اکبر پور گفت : از ابتدای سال تاکنون ۴۸۸۷۹۳ تن کالای اساسی شامل برنج ، روغن خام ، کود شیمیایی و… با پایان یافتن تشریفات گمرکی در مرحله خروج قرار گرفته اند .
همچنین تعداد ۵۲۶۴۵ تن کالای اساسی به گمرک اظهار و درجریان تشریفات گمرکی است که پس از اخذ مجوزهای قانونی در سریعترین زمان ممکن ترخیص و به بازار عرضه می گردد.

🔹ایشان افزود: کلیه کالاهای اساسی باتوجه به تسهیلات ارائه شده از سوی گمرک پس از تنظیم اظهارنامه در مسیر سبز گمرکی و سطح یک درب خروج قرار گرفته و ترخیص می گردند. حتی در خصوص مواردی که در صف تامین و تخصیص ارز نیز می باشند با ارائه تسهیلات پس از اظهار کالا به گمرک، خروج بصورت در صدی انجام می پذیرد و هیچگونه ایستائی در ترخیص کالای اساسی در گمرک وجود ندارد و بلافاصله امکان خروج در همان روز اظهار، برای صاحب کالا وجود دارد .

بازدیدها: ۷۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi