تاریخ انتشار:۲۳ تیر ۱۴۰۰در ۱۱:۱۰ ب٫ظ کد خبر:22537

تغییر در ترکیب هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان /ورود ۴ عضو علی البدل و انتخاب مدیرعامل جدید

خبرفوری 🛑۱۴۱۴۰۰✅نمام تغییر در ترکیب هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان /ورود ۴ عضو علی البدل و انتخاب مدیرعامل جدید 🔹 چهار عضو جدید هیأت مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان هرمزگان مشخص شد و قانونا فعالیت خود را آغاز کرد. 🔹به گزارش نمام وبه نقل ...

خبرفوری 🛑۱۴۱۴۰۰✅نمام

تغییر در ترکیب هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان /ورود ۴ عضو علی البدل و انتخاب مدیرعامل جدید

🔹 چهار عضو جدید هیأت مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان هرمزگان مشخص شد و قانونا فعالیت خود را آغاز کرد.

🔹به گزارش نمام وبه نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه‌های استان هرمزگان، بر اساس ماده ۲۴ اساسنامه ، بدلیل غیبت ها متوالی و غیرمتوالی ۴ عضو هیأت مدیره (مهراب رشیدی، پدرام مجیدی ، زهرا شاکرمی و محمود رئیسی (بدلیل استعفا و غیبت ) عضویت آنها در هیات مدیره لغو و چهار عضو علی‌البدل به عنوان اعضای اصلی جایگزین شدند.

🔹طبق این گزارش اعضا علی البدل اشرف پورباقری، علی اکسیر ، سعیده دبیری نژاد و یعقوب دبیری نژاد بعنوان ترکیب اصلی هیات مدیره فعالیت آنها آغاز و هیات مدیره در اولین جلسه رسمی خود با ترکیب جدید، علی اکسیر بعنوان نائب رئیس و مرتضی پیروی منش را بعنوان مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های هرمرگان انتخاب کرد و فعالیت رسمی خود را آغاز نمودند.

🔹هیات مدیره خانه مطبوعات و‌رسانه های هرمزگان از اهالی رسانه استان بدلیل تعویق در پیگیری مسائل و درخواست های اعضا که ناشی از سنگ اندازی و تفرقه و تنش های ایجاد شده توسط ۳ نفر از اعضای سابق هیات مدیره با دلایل واهی و همراهی افرادی خارج از حوزه مطبوعات ایجاد شده بود ، عذرخواهی کرده و در راستای احترام به اعضا و حفظ شأن خانه در میان اهالی رسانه، مطالبات و دغدغه های همکاران پرتلاش را در دستور کار خود قرار داده است.

🔹لازم به ذکر است، تغییرات ذکر شده بصورت قانونی و رسمی ثبت شده است.

بازدیدها: ۲۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi