تاریخ انتشار:۲۳ تیر ۱۴۰۰در ۱۱:۴۷ ب٫ظ کد خبر:22547

پیام تسلیت استاندار کرمان به مناسبت شهادت سه تن از ماموران ناجا

پیام تسلیت استاندار کرمان به مناسبت شهادت سه تن از ماموران ناجا در پی شهادت سه تن از ماموران جان برکف نیروی انتظامی استان کرمان که دردرگیری با سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، استاندار کرمان پیام تسلیت صادر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ...

پیام تسلیت استاندار کرمان به مناسبت شهادت سه تن از ماموران ناجا

در پی شهادت سه تن از ماموران جان برکف نیروی انتظامی استان کرمان که دردرگیری با سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، استاندار کرمان پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان متن پیام تسلیت دکتر علی زینی وند به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

شهادت، پاداشی نیکو برای دلاورانی‌ است که عمری در دفاع از دین و میهن از پای ننشستند و در این راه، جان خویش را نثار کردند.

استان کرمان در خط مقدم مبارزه با موادمخدر قرار دارد و پیمودن این راه سترگ، حاصل جان فشانی عزیزانی است که جان شیرین خود را برای ایجاد امنیت پایدار در استان و کشور در طبق اخلاص گذاشتند تا سوداگران مرگ را در رسیدن به اهداف پلید خود و آلوده کردن نوجوانان و جوانان این مرز و بوم با پدیده شوم اعتیاد ناکام بگذارند.
عملیات شهادت طلبانه فرزندان برومند نیروی انتظامی استان کرمان در درگیری اخیر شهرستان کهنوج که موجب به شهادت رسیدن دلاورمردان سرهنگ‌دوم ناصربشنام، سروان نظام تاجیک و ستوان دوم مسلم بناوند گردید جلوه ای از این مبارزه دائمی و ایثارگرانه است.

اینجانب شهادت ماموران نیروی انتظامی را به خانواده های این شهدای عزیز، بازماندگان مکرم، فرماندهی و پرسنل فداکار نیروی انتظامی استان، مردم شهید پرور استان کرمان و به خصوص شهرستان کهنوج تبریک و تسلیت عرض نموده، برای مجروحین این حادثه از خداوند بزرگ شفای عاجل مسئلت می‌نمایم.

علی زینی وند
استاندار کرمان

۱۴۰۰/۴/۲۳

ادارهکلروابطعمومیاستانداری_کرمان

@eatedalekariman

بازدیدها: ۳۴

اخبار مرتبط





ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi