تاریخ انتشار:26 تیر 1400در 11:47 ب.ظ کد خبر:22555

نصب و راه اندازی دو دستگاه اتوآنالیزور مدل selectra pro xl در آزمایشگاه های شهرستان های چابهار و مهرستان

نصب و راه اندازی دو دستگاه اتوآنالیزور مدل selectra pro xl در آزمایشگاه های شهرستان های چابهار و مهرستان به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ؛ دکتر کامران کردی از خرید ، نصب و راه اندازی دو دستگاه اتوآنالیزور ، در آزمایشگاه های مهرستان ...

نصب و راه اندازی دو دستگاه اتوآنالیزور مدل selectra pro xl در آزمایشگاه های شهرستان های چابهار و مهرستان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ؛ دکتر کامران کردی از خرید ، نصب و راه اندازی دو دستگاه اتوآنالیزور ، در آزمایشگاه های مهرستان و چابهار خبر داد و این مهم را گامی بلند در جهت تسریع خدمات رسانی به مردم منطقه دانست.

همچنین دکتر کردی به خصوصیات این دستگاه از جمله دقت بالای آن در حدود ۰/۰۱ ، در حصول نتایج دقیق تر و انجام آزمایشاتی مانند کراتین ، قند ، کلسترول ، کلسیم ، آنزیم های کبدی و… اشاره کرده و گفت : این مدل دستگاه اتوآنالیزور توان انجام ۲۲۰ تست در ساعت را دارد که تا حد بسیار زیادی در کاهش زمان انتظار ، تشخیص دقیق بیماری و روند درمان نقش بسزایی دارد.

وی افزود: این دستگاه ها که خریداری آنها در نیاز سنجی های اخیر صورت گرفته ، در اولویت کار دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر قرار گرفته بود ، هر کدام به مبلغ دوازده میلیارد و پانصد میلیون ریال (۱۲،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰) از محل اعتبارات دانشگاه خریداری و در آزمایشگاه بیمارستان مهرستان نصب و راه اندازی شدند.

بازدیدها: ۴۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi