تاریخ انتشار:۱۰ مرداد ۱۴۰۰در ۹:۳۸ ق٫ظ کد خبر:22698

الحاق ناجی ۱۱ پس از تعمیر اساسی و زیر آبی به ناوگان جستجو و نجات دریایی هرمزگان

معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از اتمام تعمیرات اساسی و زیر آبی ناجی ۱۱ و الحاق این شناور به ناوگان جستجو و نجات دریایی استان خبر داد. "محمد رضا پور رجبی" با اشاره به تعمیرات دوره ای  شناورهای فعال در امر جستجو و ...

معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از اتمام تعمیرات اساسی و زیر آبی ناجی ۱۱ و الحاق این شناور به ناوگان جستجو و نجات دریایی استان خبر داد.

“محمد رضا پور رجبی” با اشاره به تعمیرات دوره ای  شناورهای فعال در امر جستجو و نجات در تعمیرگاه  دریایی بندر شهید رجایی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون  شناور ناجی  ۱۱ دومین فروند شناوری است که به دست متخصصان داخلی تعمیر و به ناوگان جستجو و نجات دریایی ملحق شده است .

وی افزود: کلیه قطعات یدکی مورد نیاز شناورها چه شناورهای جستجو و نجات و چه شناورهای خدماتی تا جایی که در کشور توان ساخت آن وجود داشته باشد از سازندگان داخلی تامین و به دست متخصصان مبرز داخلی تعویض می شود .

پور رجبی به تعمیرات اساسی و زیر آبی صورت گرفته بر روی شناور ناجی ۱۱ نیز اشاره ای  کرد و گفت:  خزه زدایی  وایر برس کاری  ضخامت سنجی  بدنه زیرآبی و همچنین تعمیر اساسی سیستم رانش  واتر جت این شناور از جمله مهمترین اقداماتی بوده که  توسط متخصصین بومی انجام گرفته است .

به گفته معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ۸ فروند شناور ناجی در گستره دریایی استان هرمزگان امور مربوط به جستجو و نجات دریایی را بر عهده دارند که سال گذشته ۷ فروند آن در تعمیرگاه دریایی بندر شهیدرجایی مورد تعمیرات اساسی و زیر آبی قرار گرفتند .

بازدیدها: ۵۵

كلمات كليدي: ,

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi