تاریخ انتشار:۱۴ مرداد ۱۴۰۰در ۲:۱۰ ب٫ظ کد خبر:22734

رفع تصرف از ۲۵ هزار متر مربع از اراضی ملی در بندرعباس

رئیس کل دادگستری هرمزگان از رفع تصرف ۲۵ هزار متر مربع از اراضی ملی در بندرعباس خبر داد. علی صالحی اظهار داشت: در راستای صیانت از حقوق بیت‌المال و حفظ انفال، از ۲۵ هزار متر مربع از اراضی ملی در روستای باغو از توابع شهرستان بندرعباس ...

رئیس کل دادگستری هرمزگان از رفع تصرف ۲۵ هزار متر مربع از اراضی ملی در بندرعباس خبر داد.

علی صالحی اظهار داشت: در راستای صیانت از حقوق بیت‌المال و حفظ انفال، از ۲۵ هزار متر مربع از اراضی ملی در روستای باغو از توابع شهرستان بندرعباس رفع تصرف شد.

وی تصریح کرد: این زمین‌ها بدون اخذ مجوز قانونی توسط سودجویان تصرف‌شده بود که به دستور مقام قضایی پس از رفع تصرف به بیت‌المال اعاده شد.

رییس کل دادگستری هرمزگان با بیان اینکه یک نفر در این خصوص دستگیر شده است، بر استمرار برخورد قاطع قضایی با متصرفان اراضی ملی تٱکید کرد و یادآور شد: متخلفان برابر موازین قانونی تحت تعقیب قرار می‌گیرند و با قلع‌وقمع ساخت‌وسازهای غیرمجاز، اراضی ملی از دستبرد متجاوزان و فرصت‌طلبان محفوظ خواهد ماند.

صالحی همچنین خاطر نشان کرد: مشارکت و هم‌افزایی همه دستگاه‌ها و اطلاع‌رسانی به‌موقع، امکان برخورد سریع و قاطع با تصرفات غیرمجاز را فراهم می‌سازد و به همین منظور دستگاه قضایی استان به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارش‌های مردمی در این خصوص است.

بازدیدها: ۷۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi