تاریخ انتشار:۱۰ شهریور ۱۴۰۰در ۳:۰۹ ب٫ظ کد خبر:22889

نشست خبری نماینده کهنوج با خبرنگاران

🔸حاج منصور شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی عصر امروز سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان های جنوبی در حوزه ی مدیریتی پنج شهرستان در پاسخ به خبرنگاران بیان داشت:من به شما قول خواهم داد در دولت فعلی ...

🔸حاج منصور شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی عصر امروز سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان های جنوبی در حوزه ی مدیریتی پنج شهرستان در پاسخ به خبرنگاران بیان داشت:
من به شما قول خواهم داد در دولت فعلی چندتن از مدیران کل جنوب کرمان از نخبگان و چهره های توانمند شهرستان های جنوب استان خواهند بود
🔸وی در جمع خبرنگاران ادامه داد :
من با چندین تن از وزرا اخیرا دیدار و صحبت های داشته ام که حقوق مردم ما در ادارات کل جنوب کرمان رعایت شود ومردم شاهد انتصاب گزینه های از پنج شهرستان جنوبی در راس ادارات کل جنوب استان خواهند شد.

🔸وی افزود:دکتر اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی و وزیر ارتباطات از دوستان نزدیک من هستند که به عنوان مثال چندی قبل در محضر وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی بودیم من با یکی از دوستان برای پذیرفتن مسئولیت در جنوب تلفنی به ایشان پیشنهاد دادیم حتی وزیر هم تلفنی با ایشان صحبت نمودند اما متاسفانه ایشان نپذیرفتند برخی نیروهای بومی منطقه متاسفانه همکاری نمی کنند.

🔸نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در مجلس ادامه داد:
اگر توجه کنیم بسیاری از نخبگان در سطح مدیریتی ما به استان های همجوار و هرمزگان و استان فارس مهاجرت کرده اند با همه ی تماس گرفته شده واز انها خواسته شده است بدون در نظر گرفتن گرایش سیاسی انان برای خدمت به مردم به جنوب بازگردند و همکاری نمایند به عنوان مثال دکتر دادخدائی یکی از نخبگان قلعه گنجی هست که در استان فارس مشغول هستند از ایشان در اینده به عنوان نیروی نخبه ی بومی در حوزه ی کشاورزی استفاده خواهیم کرد به ایشان پیشنهاد داده شده است.

اکثر نیروها و جوانان نخبه در پنج شهرستان جنوبی شناسائی برای خدمت به مردم فراخوانده شده اند و از انان استفاده خواهیم کرد.

🔸حیدری /نشریه ی افاق جنوب قلعه گنج
[۹/۱،‏ ۰۲:۱۱] ادیب حیدری: 🔸شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در پاسخ به سئوالات خبرنگاران شهرستان های جنوبی در خصوص چگونگی انتصابات مدیران اینده که ایا از میان جوانان توانمند باچهره های جدید هستند یا مدیران دولت های گذشته که مشخص نیز هستند و سالیان قبل نیز مسئولیت داشتند در حوزه های مدیریتی پنج شهرستان گمارده خواهند شد؟ رویکرد شما به عنوان نماینده در این باره چگونه خواهد بود وی بیان داشت:

🔸اینکه فرد جوان و بدون سوابقی یکدفعه« مدیر »شود کار عقلانی نخواهد بود حتما باید در پرونده ی وی سوابقی داشته باشد که ما وی را به عنوان یک مدیر اجرایی در شهرستانی انتخاب کنیم اما این دسته از جوانان در پست های معاونت درکنار مدیران باسابقه استفاده تا پله پله های ترقی را پشت سرگذارند.

🔸اما این قول را به مردم خواهم داد قطعا از مدیران جوان و توانمند حتی با رویکرد فراجناحی در حوزه های مدیریتی استفاده خواهم کرد مثلا اگر در حال حاضر مدیری در بین مردم باشد که از رضایت عمومی برخوردار است و مردم از عملکرد ان مدیر راضی هستند من برخلاف نظر مردم عمل نخواهم کرد و مطمئنا ان مدیر در جایگاه خود بنا به خواست مردم باقی خواهد ماند.

🔸نشریه ی افاق جنوب قلعه گنج
[۹/۱،‏ ۰۲:۱۸] ادیب حیدری: 🔸نماینده پنج شهرستان جنوبی همچنین ضمن تشکر از پیگیری های دکتر حمزه نماینده سابق مجلس و اینکه جوانب انصاف و اخلاق را باید پاس بداریم در جمع خبرنگاران از خدمات ایشان به نیکی یاد کردند و گفتند:

با مهندس ساردوئی مدیرکل راه و شهرسازی صحبت کرده ام که زمین بیمارستان جنوب عملیات تسطیح ان را انجام دهد و ظرف یکماه اینده شاهد کلنگ زنی بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی جنوب در مسیر کهنوج به قلعه گنج و رودبارجنوب خواهیم بود.

وی گفت:
همچنین تنها زمان باقیمانده برای راه اندازی پتروشیمی جازموریان تنها شش ماه دوم امسال است که مکان ان در شهرستان کهنوج به دلیل وجود زیرساخت ها مثل وجود لوله ی گاز و انشعابات اب وبرق در نظر گرفته شده است زیرا در منطقه ی جازموریان زیرساختی وجود نداشت و راه اندازی و پیگیری از مهم ترین مواردی هست که در اولویت بنده قرار دارد.

بازدیدها: ۸۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi