تاریخ انتشار:18 شهریور 1400در 7:28 ب.ظ کد خبر:22908

رئیس شورای شهر لیردف جاسک معرفی شد

رئیس شورای شهر لیردف جاسک معرفی شد هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر لیردف شهرستان جاسک انتخاب و معرفی شدند. در جلسه آیین تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر لیردف جاسک با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان جاسک برگزار شد و ...

رئیس شورای شهر لیردف جاسک معرفی شد

هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر لیردف شهرستان جاسک انتخاب و معرفی شدند.

در جلسه آیین تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر لیردف جاسک با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان جاسک برگزار شد و احمدگمتیلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان جاسک در دیدار با منتخبین شورای اسلامی شهر لیردف ضمن تاکید بر وحدت، همدلی و وفاق در بین اعضای شورای اسلامی در امر و راستای توسعه و عمران شهری، گفت: از کلیه و سایر ظرفیت های موجود برای عمران و آبادانی شهر لیردف بهره گیری شود.

در مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه نیز از بین اعضای شورای اسلامی شهر لیردف، عبدالعزیز رمضانی به عنوان رئیس شورای، ذلیخا هاشمی زاده به عنوان نائب رئیس و محمد خیر محمدی منشی دوم و عبدالرحمان میری منشی اول و نیز نماینده شورای شهر لیردف در شهرستان جاسک انتخاب و معرفی شدند.

گفتنی می باشد؛ در پایان این جلسه نیز با حضور اعضای شورای شهر لیررف و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری جاسک، مسلم هوتی شهردار فعلی شهر لیردف به عنوان شهردار چهار سال آینده در این شهر ابقاء گردید.

بازدیدها: ۱۵۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi