تاریخ انتشار:۱۷ مهر ۱۴۰۰در ۱۰:۴۰ ب٫ظ کد خبر:23027

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در کهنوج

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در کهنوج صبحگاه مشترک نیروهای نظامیو انتظامی با حضور عیدی فرماندار، حجت الاسلام نجنو امام جمعه، رئیس دادگستری و سایر اعضای شورای تامین بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در محل ستاد فرماندهی انتظامی برگزار شد .حجت الاسلام والمسلمین نجنو ...

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در کهنوج

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی
و انتظامی با حضور عیدی فرماندار، حجت الاسلام نجنو امام جمعه، رئیس دادگستری و سایر اعضای شورای تامین بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در محل ستاد فرماندهی انتظامی برگزار شد .
حجت الاسلام والمسلمین نجنو امام جمعه کهنوج در ابتدای این جلسه اظهار داشت: امنیت و آرامش از نیازهای اولیه بشر است و از نان شب هم واجب تر است.
حجت الاسلام والمسلمین نجنو امام جمعه کهنوج در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های نیروی فداکار انتظامی ، اظهار داشت: این نیروی وظیفه شناس در جهت تحقق امنیت در چهار چوب حد و مرزی که برای آن تعریف شده است را حاکم نموده است.
امام جمعه کهنوج، افزود : نیروی انتظامی به عنوان نهادی اثر گذار و مقدس در تمامی عرصه ها حضوری فعال داشته است.

عیدی فرماندار کهنوج در این مراسم ضمن اشاره به زحمات و تلاش های نیروی های جان برکف انتظامی، گفت : خدمات نیروی انتظامی را باید برای مردم بازگو کنیم.
رییس شورای تامین شهرستان کهنوج ، افزود: اگر تعامل و تشریک مساعی نیروی انتظامی ، دستگاههای امنیتی و دستگاه قضایی در شهرستان نباشد توسعه، عمران آبادانی ، سرمایه گذاری و اشتغال در منطقه اتفاق نخواهد افتاد.
وی تصریح کرد : کهنوج از امنیت نسبی و پایداری برخوردار است.
فرماندار کهنوج در ادامه به مخلان نظم و امنیت هشدار داد.
عیدی گفت : افرادی که به هر طریقی دست به اقدام مجرمانه می زنند با صولت ، صلابت ، و همت بلند نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های امنیتی روزگارشان سیاه خواهد بود و بدانند که نمی توانند از قانون فرار کنند و تا دیر نشده به جامعه برگردند و از رافت اسلامی برخوردار شوند .
عیدی ، یاد و خاطره شهیدان اخیر نیروی انتظامی ، شهید سرهنگ ناصر بشنام ، شهید سروان نظام تاجیک ، و شهید ستوان دوم مسلم بناوند را گرامی داشت و بر ادامه راه شهدا تاکید کرد.
وی همچنین از خدمات بازنشستگان فرهیخته نیروی انتظامی و خانواده های صبور پرسنل نیروی انتظامی قدردانی نمود .

روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج

بازدیدها: ۵۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi