تاریخ انتشار:22 آبان 1400در 1:07 ب.ظ کد خبر:23126

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:۳۰۰ دستگاه تبلت اهدایی سازمان ملل به دانش آموزان نیازمند اهدا شد

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان: ۳۰۰ دستگاه تبلت اهدایی سازمان ملل به دانش آموزان نیازمند اهدا شد 🔹مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: ۳۰۰ دستگاه تبلت اهدایی سازمان ملل که تحت عنوان برنامه عمران این سازمان در اختیار آموزش و پرورش استان قرار گرفت به دانش آموزان ...

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:

۳۰۰ دستگاه تبلت اهدایی سازمان ملل به دانش آموزان نیازمند اهدا شد

🔹مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: ۳۰۰ دستگاه تبلت اهدایی سازمان ملل که تحت عنوان برنامه عمران این سازمان در اختیار آموزش و پرورش استان قرار گرفت به دانش آموزان نیازمند اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ؛ ایرج بیت اللهی با اعلام این خبر افزود: در برنامه عمران سازمان ملل متحد (UNDP) برای حمایت از خانواده ها و کسب و کارهایی که در اثر پاندمی کرونا آسیب دیده بودند پروژه ای تعریف شد که بخشی از این پروژه به حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از پاندمی اختصاص داشت و برای اجرای آن افرادی از طریق دستگاه های دولتی و با مطالعه و نیازسنجی شناسایی و انتخاب شدند و بخش دوم نیز پروژه حمایت از خانواده هایی بود که بضاعت مالی کمتری دارند و از این پاندمی آسیب دیده اند.

وی ادامه داد: این خانواده ها بر اساس شاخص هایی که از سازمانهای مرتبط با حمایت از این خانواده ها و دانش آموزان بررسی میدانی در فاز نیازسنجی به دست آمده بود شناسایی شدند و بر اساس لیست تهیه شده با هماهنگی اداره مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش دانش آموزان واجد شرایط انتخاب شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با بیان اینکه ۱۷۱ تبلت به دانش آموزان روستاهای محروم شهرستان رودان و ۱۲۲ دستگاه هم به شهر بندرعباس و منطقه فین اختصاص داده شد، گفت: هزینه خرید این تبلت ها توسط دولت ژاپن تامین شده است.

بیت اللهی یادآور شد: همکار ملی این طرح وزارت جهاد کشاورزی است که ناظر این پروژه است و مسئول اجرایی آن نیز درهرمزگان انجمن بوم پژوهان می باشد.

وی در پایان رسالت اصلی آموزش و پرورش را تعلیم و تربیت و توجه به پوشش فراگیر تحصیلی عنوان کرد و بیان داشت: با وجود شرایط ناشی از همه گیری بیماری کرونا و پیامدهای آن که موجب تغییر در شیوه های آموزشی شد، آموزش و پرورش هرمزگان همه ظرفیت های خود را به کار گرفت تا هیچ دانش آموزی از امر مهم تحصیل باز نماند و خوشبختانه در سایه مشارکت همه مجموعه ها، این مهم در سراسر استان محقق شد.

بازدیدها: ۸۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi