تاریخ انتشار:11 آذر 1400در 10:12 ق.ظ کد خبر:23244

تودیع ومعارفه فرماندار جاسک با حضورمعاون سیاسی وامنیتی استانداری هرمزگان برگزار شد

🇮🇷🇮🇷 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در آئین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان جاسک: ✅ مدیران فرصت خدمت به مردم را غنیمت بشمارند ✅ مسئولیت امانتی الهی است ✅ فرمانداران وظایف گسترده ای در بخش های مختلف دارند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ...

🇮🇷🇮🇷 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در آئین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان جاسک:

مدیران فرصت خدمت به مردم را غنیمت بشمارند

مسئولیت امانتی الهی است

فرمانداران وظایف گسترده ای در بخش های مختلف دارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، گفت: مدیران فرصت خدمت به مردم را غنیمت بشمارند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان؛ دکتر علی رئوفی در آئین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان جاسک با حضور مسئولان محلی، علما،مردم ، معتمدین محلی و نیروهای نظامی و انتظامی، با اشاره به اهمیت مسئولیت در دین مبین اسلام، عنوان کرد: پذیرش مسئولیت در نگاه مولای متقیان علی (ع) سپردن امانت الهی است و دوره مسئولیت ها سریع سپری می شود.

وی افزود: در چند سال اخیر به دلیل تحریم های شدید اقتصادی دشمنان، شیوع ویروس کرونا و برخی مشکلات دیگر پیشبرد امور را در شهرستان ها برای فرمانداران با تنگنا مواجه کرده بوده که فرمانداران با بسیج امکانات و بهره گیری از ظرفیت های مردمی مسائل شهرستان ها را به خوبی پیش بردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: فرمانداران وظایف گسترده ای در حوزه های سیاسی، امنیتی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی دارند که اهمیت این جایگاه را دو چندان کرده است.

رئوفی، تصریح کرد: هم فرماندار سابق و هم فرماندار جدید شهرستان جاسک از نیروهای توانمند وزارت کشور و افرادی اخلاق مدار و مردمی هستند.

وی اظهار داشت: خدمت بی منت به مردم مهمترین رسالت مدیران به ویژه فرمانداران در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: شهرستان جاسک دارای مردمی قدرشناس، نجیب، بزرگوار و صادق است و ضروری است مدیران فرصت خدمت به این مردم را غنیمت بشمارند.

در پایان این مراسم علی مهرانی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان جاسک معرفی و با اعطا لوحی از زحمات محمد رادمهر فرماندار سابق این شهرستان قدردانی شد.

بازدیدها: ۶۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi