تاریخ انتشار:19 دی 1400در 4:48 ق.ظ کد خبر:23567

فرماندار قشم تاکید کرد: تکمیل واکسن و رعایت شیوه نامه ها، مهم ترین اهرم مقابله با کرونا

محمد محمدحسینی در بازدید از مرکز جامع واکسیناسیون شهر قشم افزود: باید از تجربه دو سال گذشته برای پیشگیری و حفاظت در مقابل کرونا استفاده کنیم.رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم ادامه داد: دولت سیزدهم با برنامه ریزی و پیگیری صحیح توانست واکسن را ...

محمد محمدحسینی در بازدید از مرکز جامع واکسیناسیون شهر قشم افزود: باید از تجربه دو سال گذشته برای پیشگیری و حفاظت در مقابل کرونا استفاده کنیم.
رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم ادامه داد: دولت سیزدهم با برنامه ریزی و پیگیری صحیح توانست واکسن را به میزان مورد نیاز فراهم کند و لازم است مردم از فرصت در دسترس برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان استفاده کنند.
فرماندار شهرستان قشم در این بازدید از کادر تزریق و دیگر عوامل مستقر در مرکز قدردانی و تصریح کرد: خدمات تمامی نیروهای بهداشت و درمان و بویژه پزشکان و پرستاران خط مقدم جبهه سلامت و همچنین نیروهای جمعیت هلال احمر در مقاطع مختلف، بسیار ارزشمند و فراموش نشدنی در ذهن مردم قدرشناس به یادگار می ماند.
او یادآور شد: بهترین ابزار قدر شناسی از مدافعان سلامت در شرایط کنونی تکمیل واکسیناسیون، پرهیز از ساده انگاری و جدیت در رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استفاده صحیح از ماسک است.
بازدید فرماندار قشم از مرکز جامع واکسیناسیون به اتفاق آرش نیرومند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، محمد جهین بخشدار مرکزی و حمید رضا بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان انجام شد.

بازدیدها: ۸۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi