تاریخ انتشار:11 بهمن 1400در 1:09 ب.ظ کد خبر:23749

مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان خبرداد:افتتاح و بهره برداری از ۲۴پروژه ورزشی در دهه فجر

مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان خبرداد:افتتاح و بهره برداری از ۲۴پروژه ورزشی در دهه فجر 🔹مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان عنوان کرد:۲۴پروژه عمرانی ورزشی با اعتباری بالغ بر ۲۱۳میلیارد ریال در دهه مبارکه فجر در هرمزگان به بهره‌برداری می‌رسد. 🔹به گزارش صبح مکران محمود رضاامیاری ضمن گرامیداشت ...

مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان خبرداد:افتتاح و بهره برداری از ۲۴پروژه ورزشی در دهه فجر

🔹مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان عنوان کرد:۲۴پروژه عمرانی ورزشی با اعتباری بالغ بر ۲۱۳میلیارد ریال در دهه مبارکه فجر در هرمزگان به بهره‌برداری می‌رسد.

🔹به گزارش صبح مکران محمود رضاامیاری ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهارداشت: این پروژه ها شامل ۲۳زمین چمن مصنوعی و ۱ سالن چند منظوره ورزشی می باشد.

🔹وی افزود:اداره کل ورزش و جوانان به عنوان کمیته ورزش و جوانان ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برنامه های مختلفی را در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی و ورزشی و جوانان در این ایام تدارک دیده است.

🔹متولی ورزش وجوانان استان بیان داشت: امسال برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن پیروزی انقلاب نیز ۲۴پروژه ورزشی،تجهیز۱۲خانه ورزش روستایی و بیش از ۳۴۱ برنامه فرهنگی ورزشی ازجمله همایش پیاده روی خانوادگی و برنامه های فرهنگی ورزشی متنوعی در سراسر استان برگزار خواهد شد.

🔹امیاری خاطر نشان کرد:برگزاری مسابقات مختلف ورزشی استانی، کشوری ، برگزاری همایش ها و جشنواره های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی، دیدار با خانواده های معظم شهدا ، همایش ها
و ، افتتاح پروژه های ورزشی عمرانی، برگزاری نشست های هم اندیشی با موضوع انقلاب اسلامی و جوانان و حضور گسترده در راهپیمایی پرشکوه یوم ا… ۲۲ بهمن از جمله مهمترین برنامه های اداره کل ورزش و جوانان در دهه مبارکه فجر امسال می باشد…

🔹متولی ورزش وجوانان هرمزگان یادآورشد:استان هرمزگان در نیمه دوم سال ظرفیت و پتانسیل خوبی جهت برگزاری مسابقات، اردوها ، میزبانی و …دارد که در بهمن ماه جاری دو ماراتن در جزیره هرمز برگزار می گردد.

بازدیدها: ۹۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi