تاریخ انتشار:15 اسفند 1400در 4:39 ب.ظ کد خبر:23976

نهال کاری درفاریاب باحضور امام جمعه وسایر مسوولین

💢همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی و آبخیزداری و روز درختکاری با حضور مسئولان شهرستان فاریاب آئین کاشت نهال و گرامیداشت این هفته برگزار شد. 🔸به گزارش خبرنگار پیام طبیعت جنوب کرمان، در این مراسم که مهندس مسلمی معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی اداره ...

💢همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی و آبخیزداری و روز درختکاری با حضور مسئولان شهرستان فاریاب آئین کاشت نهال و گرامیداشت این هفته برگزار شد.

🔸به گزارش خبرنگار پیام طبیعت جنوب کرمان، در این مراسم که مهندس مسلمی معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان، فرماندار و جمعی از مقامات و مسئولان شهرستان فاریاب حضور داشتند، چند اصله نهال به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری و ترویج فرهنگ حفاظت منابع طبیعی غرس شد.

🔸امام جمعه فاریاب در حاشیه این مراسم گفت: در آموزه های دینی توجه زیادی به کاشت نهال و توجه به طبیعت شده است حتی پیامبر اسلام (ص) در بسیاری از موارد قطع و شکستن شاخه درختان را ممنوع کرده اند.

🔸حجت الاسلام والمسلمین گروهی افزود: همچنین در حدیثی از حضرت محمد(ص) نقل شده که اگر در آستانه قیامت هم قرار گرفتیم و شرایط کاشت درخت وجود داشت، باز هم باید نسبت به کاشت درخت همت کرد.

🔸وی عنوان کرد: خداوند متعال این منابع را در اختیار بشر قرار داده و هر آنچه انسان نیاز دارد، خداوند برای او در طبیعت قرار داده بنابراین نباید کفران نعمت کنیم و نعمات خدا را ضایع کنیم.

✅گفتنی است، صبح امروز همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی و آبخیزداری و روز درختکاری، با حضور مهندس مسلمی معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان، امام جمعه، فرماندار، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از مسولان شهرستان، همیاران طبیعت و مردم طبیعت دوست شهرستان فاریاب چندین اصله نهال در منطقه مهروئیه این شهرستان کاشته شد.

https://chat.whatsapp.com/Ed8NR7ThHWkGQEVjp4eo2j
https://jk.frw.ir/00/Fa/default.aspx

بازدیدها: ۱۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi