تاریخ انتشار:17 اسفند 1400در 4:34 ب.ظ کد خبر:24014

رهایی گروگان و دستگیری آدم ربا در هرمزگان

🚨رهایی گروگان و دستگیری آدم ربا در هرمزگان 🔸فرمانده انتظامی استان از رهایی موفقیت آمیز گروگان و دستگیری یکی از آدم ربایان با اشرافیت بالای اطلاعاتی پلیس استان خبرداد. سردار"غلامرضا جعفری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر بیان داشت: در ...

🚨رهایی گروگان و دستگیری آدم ربا در هرمزگان

🔸فرمانده انتظامی استان از رهایی موفقیت آمیز گروگان و دستگیری یکی از آدم ربایان با اشرافیت بالای اطلاعاتی پلیس استان خبرداد.

سردار”غلامرضا جعفری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع آدم ربایی دو نفر مذکر در حوزه استحفاظی شهرستان رودان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان رودان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان با انجام تحقیقات گسترده و استفاده از روش های علمی و اطلاعاتی سرانجام هویت متهمین اهل و ساکن سیستان بلوچستان را شناسایی و اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی رودان طی هفت مرحله جهت دستگیری متهمان و رهایی افراد ربوده شده به استانهای کرمان و سیستان و بلوچستان اعزام که سرانجام احدی از متهمین طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: با توجه به اینکه سکونت دو نفر متهمین دیگر در نقطه ی صفر مرزی ایران و پاکستان بود به طرف خاک پاکستان متواری و گروگانها را با خود به آن طرف مرز انتقال داده بودند.

سردار جعفری تصریح کرد: طی برگزاری دو جلسه با سران قبایل و ریش سفیدان منطقه ی مذکور و رایزنی های انجام شده سران قبایل متعهد به آزادی و تحویل دو نفر ربوده شده گردیدند که سرانجام روز گذشته هردو نفر ربوده شده صحیح و سالم آزاد و تحویل خانواده آنان شدند.

این مقام انتظامی علت آدم ربایی را اختلاف حساب مالی عنوان نموده و از شهروندان درخواست کرد تا پس از مشاهده هر گونه موارد مشکوک سریعا مراتب به پلیس اطلاع رسانی و همچنین خانواده ها کنترل و اشرافیت لازم را بر احوالات فرزندان خود داشته باشند.

بازدیدها: ۳۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi