تاریخ انتشار:27 اسفند 1400در 2:43 ب.ظ کد خبر:24203

امام جمعه قشم: امنیت حاصل همدلی مردم، نظام و نیروهای امنیتی است

امام جمعه قشم: امنیت حاصل همدلی مردم، نظام و نیروهای امنیتی است امام جمعه قشم با تبریک فرخنده میلاد حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، فرارسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان (ع) و موسم تکریم و تجلیل از مجاهدت های وزارت اطلاعات برای حفظ ثبات و امنیت ...

امام جمعه قشم: امنیت حاصل همدلی مردم، نظام و نیروهای امنیتی است

امام جمعه قشم با تبریک فرخنده میلاد حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، فرارسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان (ع) و موسم تکریم و تجلیل از مجاهدت های وزارت اطلاعات برای حفظ ثبات و امنیت کشور گفت: امنیت حاصل همدلی مردم، نظام و نیروهای امنیتی کشور است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام غلامرضا حاجبی در خطبه های نمازجمعه این هفته جزیره قشم افزود: حادثه انهدام لانه جاسوسی صهیونیست‌ها در اربیل مرکز اقلیم شمال عراق بخشی از عملیات سربازان گمنام امام زمان(عج) بود که رسانه‌ای شد.
وی با اشاره به اینکه انجام این عملیات و سایر عملیات های عزت آفرین سربازان گمنام حکایت از اشرافیت کامل آنان به تحرکات موجود در اطراف کشور دارد، ادامه داد: امنیت حاصل همدلی مردم، نظام و نیروهای امنیتی کشور در ارتش، سپاه، ناجا و وزارت اطلاعات است که در این میان سربازان گمنام در مجموعه های یادشده به خوبی توانسته اند مردم را همراه کنند.
خطیب نماز جمعه قشم اضافه کرد: لانه‌های جاسوسی صهیونیستی در اطراف کشور باید منهدم شود که این امر به عنوان یک هدف بلند مدت در نظر گرفته شده است.
حاجبی تصریح کرد: ساعت یک و بیست دقیقه هیچگاه از حافظه تاریخی مردم ما پاک نخواهد شد و حرارت آن نیز سرد نمی‌شود و همین امر رعب و وحشتی را در دل دشمنان قرار داده است.
وی با تبریک عیدهای نیمه شعبان و نوروز افزود: عید اصلی شیعیان امام زمان(عج) است که در ادعیه و روایات نیز به آن اشاره شده است.

امام جمعه قشم در ادامه با بیان اینکه بیمارستان این شهر و مسایل مربوط به آن نباید دستاویز انگیزه‌های سیاسی شود، بلکه مسوولان باید مشکلات مردم را در اولویت قرار دهند، اظهار داشت: اصرار بر این‌ که مسوولان با گرایش حزبی مشابه بر مسند قرار گیرند، باعث شده که بیمارستان ثبات مدیریتی نداشته باشد.

وی توضیح داد: بیمارستان قشم که مردم باید در آن احساس امنیت و آرامش داشته باشند، هم اکنون عامل استرس شده و مسوولان علوم پزشکی باید برای این وضعیت یک فکر اساسی بکنند.

بازدیدها: ۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi