تاریخ انتشار:02 اردیبهشت 1401در 9:33 ق.ظ کد خبر:24452

سفر استاندار هرمزگان به رویدر/ مهلت یک هفته‌ای به محیط زیست برای صدور مجوز کانال‌ها و راه اندازی مجتمع لشتغان

 مهدی دوستی در سفر به رویدر و در جلسه شورای اداری با اشاره به اینکه راه اندازی مجتمع های پرورش میگو رونق اقتصادی و اشتغال زایی خوبی به دنبال دارند بر رفع موانع پیش روی راه اندازی و به بهره برداری رساندن این مجتمع ...

 مهدی دوستی در سفر به رویدر و در جلسه شورای اداری با اشاره به اینکه راه اندازی مجتمع های پرورش میگو رونق اقتصادی و اشتغال زایی خوبی به دنبال دارند بر رفع موانع پیش روی راه اندازی و به بهره برداری رساندن این مجتمع ها تاکید کرد.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه رفع موانع و راه اندازی مجتمع های پرورش میگو لشتغان خمیر و کرتان سیریک از مصوبات سفر ریاست محترم جمهور بوده است از سازمان محیط زیست خواست تا هرچه سریعتر و حداکثر طی یک هفته نسبت به تعین تکلیف مجوزهای زیست محیطی آن ها اقدام کند.

مدیر کل شیلات هرمزگان گفت: این سایت‌ها برای واگذاری تمام مجوزها را به جز مجوزهای زیست محیطی کانالها دریافت نموده و نیاز به مساعدت و تسریع صدور مجوز توسط محیط زیست برای رفع آن است

عبدالرسول دریایی تصریح کرد: مجتمع پرورش میگوی لشتغان در اوایل دهه ۸۰ توسط اداره کل شیلات  شناسایی شد که شامل حدود هزار و ۴۵۰ هکتار است.

بازدیدها: ۱۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi