تاریخ انتشار:12 اردیبهشت 1401در 10:00 ب.ظ کد خبر:24566

استانداری هرمزگان به درجه یک ارتقا یافت

استانداری هرمزگان به درجه یک ارتقا یافت محسن خاکی‌نهاد معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان: با پیگیری‌های مستمر انجام شده از سوی مهدی دوستی استاندار محترم هرمزگان و با تایید وزارت کشور، درجه استانداری هرمزگان از درجه دو به درجه یک ارتقا یافت. تاکنون در کشور تنها ...

استانداری هرمزگان به درجه یک ارتقا یافت

محسن خاکی‌نهاد معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:

با پیگیری‌های مستمر انجام شده از سوی مهدی دوستی استاندار محترم هرمزگان و با تایید وزارت کشور، درجه استانداری هرمزگان از درجه دو به درجه یک ارتقا یافت.

تاکنون در کشور تنها ۱۱ استان در سطح درجه یک بودند و با ارتقا استانداری هرمزگان به درجه یک، این تعداد به ۱۲ استانداری افزایش یافت.

یکی از مهم‌ترین منافع این ارتقای درجه در تغییر ساختار سازمانی است و به زودی شاهد این خواهیم بود که ساختار سازمانی و چارت افزایش می‌یابد.

بر همین مبنا استانداری قادر خواهد بود ادارات کل جدید تعریف و تشکیل دهد که به افزایش راندمان و کارایی و همچنین بهبود خدمات رسانی به مردم شریف استان منجر خواهد شد.

دیگر منفعت مهم این ارتقای سطح، در حوزه افزایش بودجه استانی خود را نشان خواهد داد و استان از این پس به نسبت سالیان گذشته بودجه‌ای در سطح استانداری‌های درجه یک کشور دریافت خواهد کرد.

بازدیدها: ۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi