تاریخ انتشار:14 اردیبهشت 1401در 10:34 ق.ظ کد خبر:24572

رئیس بنیاد شهید وارد قشم شد

معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با استقبال رسمی مسوولان از طریق فرودگاه بین المللی قشم وارد این جزیره شد. به گزارش پایگاه خبری چل بیم، امروز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱؛ سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در نخستین گام با حضور ...

معاون رئیس جمهور وارد قشم شد

معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با استقبال رسمی مسوولان از طریق فرودگاه بین المللی قشم وارد این جزیره شد.

به گزارش پایگاه خبری چل بیم، امروز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱؛ سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در نخستین گام با حضور در گلزار شهدای شهرستان قشم واقع در امامزاده سید مظفر با آرمان های امام(ره) و شهدا تجدید بیعت کرد.

دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، شرکت در شورای اداری شهرستان قشم، دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و معتمدین محلی از دیگر برنامه های سفر رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به جزیره قشم است.

در آیین ادای احترام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام شامخ شهدای شهرستان قشم، امام جمعه شهرستان قشم، امام جمعه اهل سنت قشم، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی، هیات همراه معاون رییس جمهوری و جمعی از مدیران شهرستان و سازمان منطقه آزاد قشم حضور داشتند که حاضران پس از قرائت فاتحه، مزار شهدا را عطر افشانی و غبار روبی کردند

بازدیدها: ۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi