تاریخ انتشار:17 اردیبهشت 1401در 3:31 ب.ظ کد خبر:24591

فرماندار بندرعباس:شوراها زبان گویای مردم هستند

سرپرست فرمانداری بندرعباس شوراها زبان گویای مردم هستند سرپرست فرمانداری بندرعباس در دیدار با اعضای شورای شهرستان بندرعباس مطرح کرد:شوراها زبان گویای مردم هستند به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس محمد مرودی در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهرستان بندرعباس ضمن تبریک فرا رسیدن عید فطر گفت:شوراها ...

سرپرست فرمانداری بندرعباس

شوراها زبان گویای مردم هستند

سرپرست فرمانداری بندرعباس در دیدار با اعضای شورای شهرستان بندرعباس مطرح کرد:شوراها زبان گویای مردم هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس محمد مرودی در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهرستان بندرعباس ضمن تبریک فرا رسیدن عید فطر گفت:شوراها زبان گویای مردم هستند.

مرودی افزود : باید همگی تلاش کنیم با همدلی و صمیمیت و بدور از هرگونه حاشیه در راستای حل مشکلات و مسائل شهرستان و پیشرفت و توسعه آن در ابعاد مختلف در جهت خدمت هر چه بیشتر و بهتر به مردم شریف منطقه گام برداریم.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت نخبگان در راستای پیشبرد اهداف شوراها ادامه داد: هنر ما استفاده از ظرفیت‌های ویژه مردمی و نخبگان در تمامی‌ابعاد است ،زیرا نیروی انسانی کارآمد و با دانش از سرمایه های این مرز و بوم هستند که می توانیم از آنها به عنوان موتور محرک پیشرفت شهر و روستا بهره ببریم .

سرپرست فرمانداری بندرعباس در پایان ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی شوراها و لزوم برگزاری کارگاههای تخصصی ویژه شورا و دهیاران مطرح کرد:شوراها با اشرافیت کامل به وظایف خود به دنبال طرح های اجرایی زود بازده با کمک و همراهی خیرین و بخش های خصوصی باشند.

بازدیدها: ۱۹

اخبار مرتبط
ارسال نظر

Go to TOP
logo-samandehi