تاریخ انتشار:25 اردیبهشت 1401در 9:20 ب.ظ کد خبر:24671

رییس شورای شهر بندرعباس خواستار شد؛راه‌اندازی بازارچه میوه و تره‌بار در محلات شهر

رییس شورای شهر بندرعباس خواستار شد؛ راه‌اندازی بازارچه میوه و تره‌بار در محلات شهر رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: بودجه سال۱۴۰۱ شهرداری بندرعباس پس از تصویب، برای اجرا ابلاغ شده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، فاطمه جراره در سی‌وهفتمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس، اظهار کرد: از این هفته و مطابق برنامه‌ریزی ...

رییس شورای شهر بندرعباس خواستار شد؛

راه‌اندازی بازارچه میوه و تره‌بار در محلات شهر

رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: بودجه سال۱۴۰۱ شهرداری بندرعباس پس از تصویب، برای اجرا ابلاغ شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، فاطمه جراره در سی‌وهفتمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس، اظهار کرد: از این هفته و مطابق برنامه‌ریزی انجام شده، مدیران شهرداری مناطق و سازمان‌های وابسته با حضور در صحن شورا، برنامه‌های سال ۱۴۰۱ و فعالیت‌های دستگاه‌های متبوع خود را بیان می‌کنند.

وی با اشاره به شرایط حاکم بر کشور، افزود: با اجرای طرح جراحی اقتصادی، اصلاح روند پرداخت یارانه‌ها و ارز ترجیحی همه باید تلاش کنند تا به اقشار آسیب‌پذیر جامعه فشار کمتری وارد شود و نقش اصناف در کنترل گرانی‌ها مهم خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس به نقش مهم شهرداری در جراحی اقتصادی اشاره و خاطرنشان کرد: شهرداری می‌تواند جهت کنترل قیمت‌ها و کمک به اقشار آسیب‌پذیر، نظارت بیشتری بر فعالیت غرفه‌های بازارچه میادین و میوه و تره‌بار داشته باشد.

بازدیدها: ۲۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi