تاریخ انتشار:27 اردیبهشت 1401در 10:19 ق.ظ کد خبر:24691

پیام استاندار هرمزگان به مناسبت بزرگداشت هفته روابط عمومى

🇮🇷🇮🇷پیام استاندار هرمزگان به مناسبت بزرگداشت هفته روابط عمومى ✅استاندار هرمزگان با صدور پیامی ضمن تبریک و گرامیداشت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومى و آغاز هفته روابط عمومى، از تلاش های تمامی کارکنان، کارشناسان و مدیران روابط عمومى ها در سراسر استان ...

🇮🇷🇮🇷پیام استاندار هرمزگان به مناسبت بزرگداشت هفته روابط عمومى

✅استاندار هرمزگان با صدور پیامی ضمن تبریک و گرامیداشت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومى و آغاز هفته روابط عمومى، از تلاش های تمامی کارکنان، کارشناسان و مدیران روابط عمومى ها در سراسر استان هرمزگان، تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومى استانداری هرمزگان، مهندس مهدى دوستى در این پیام آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته روابط عمومى، فرصتی مغتنم برای پاسداشت و تجلیل از فعالان پرتلاش این عرصه است که از مهمترین و تأثیرگذارترین بخش های هر مجموعه از جمله در دستگاه های اجرایی، سازمان ها و نهادهای محتلف محسوب می شوند و وظیفه مهم اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و از سوی دیگر انتقال مسائل و خواسته های جامعه و مخاطبان هر مجموعه به مدیران و تصمیم گیران آن را بر عهده دارند.

در دنیای امروز با توجه به رشد روزافزون ابزارهای ارتباطی با استفاده از دانش و تکنولوژی نوین، اهمیت کار روابط عمومى ها بسیار بیشتر مورد توجه قرار گرفته و فعالان این عرصه باید با بهره گیری مناسب از این ابزارهای جدید، هرچه بیشتر در مسیر آگاهى بخشی دقیق گام بردارند.

اینجانب با گرامیداشت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومى، هفته روابط عمومى را به تمامی کارکنان، کارشناسان و مدیران روابط عمومى ها در سراسر استان هرمزگان تبریک می گویم و از تلاش های شبانه روزی این عزیزان تشکر و قدردانی می نمایم.

امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شده است، روابط عمومى ها با توجه به توانمندی های خود در جهت تحقق شعار سال و فرهنگ سازی در این زمینه و همچنین انعکاس مناسب دستاوردهای دولت مردمى ایران قوی، اقدامات مناسبی با ابتکار و خلاقیت صورت دهند.

مهدی دوستی
استاندار هرمزگان

بازدیدها: ۱۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi