تاریخ انتشار:20 خرداد 1401در 10:48 ب.ظ کد خبر:24843

مدیر کل ورزش و جوانان از اماکن ورزشی شهرستان گتوند بازدید کرد

مدیر کل ورزش و جوانان از اماکن ورزشی شهرستان گتوند بازدید کرد حمید بنی تمیم مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان همراه با مسئولین محلی و شهرستانی از اماکن ورزشی شهرستان گتوند بصورت میدانی بازدید کرد. به گزارش مکران در حاشیه این بازدیدها بنی تمیم در گفت‌وگوی ...

مدیر کل ورزش و جوانان از اماکن ورزشی شهرستان گتوند بازدید کرد

حمید بنی تمیم مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان همراه با مسئولین محلی و شهرستانی از اماکن ورزشی شهرستان گتوند بصورت میدانی بازدید کرد.

به گزارش مکران در حاشیه این بازدیدها بنی تمیم در گفت‌وگوی اختصاصی با پرهام نصیری گفت:امروز سعادت شد که در روز جمعه و نزدیک به دهه کرامت در خدمت مردم خوب و شریف شهرستان گتوند باشیم.

وی افزود: ما به پایان سال عمرانی نزدیک میشویم، خوشبختانه توانستیم ۵۳ پروژه را به مناقصه بزاریم، بخشی از این مناقصات مربوط به شهرستان گتوند بود،خوابگاه گتوند و ساختمان اداری،پیست دوومیدانی و استیج های ورزشگاه شهر ترکالکی و چمن مصنوعی از جمله آن‌هاست.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان تصریح کرد: خوشبختاته برای پروژه ها تامین اعتبار، مناقصه، و پیمانکار مشخص شده و در کمتر از ۱۰ روز آینده پیمانکار شروع به کار می‌کند و برای اطمینان از وضعیت پروژه ها میدانی حضور پیدا کردیم و امیدواریم آنچه به مردم قول دادیم و گفتیم عملی کنیم.

بنی تمیم اضافه کرد:علاوه بر پروژه های عمرانی قول دادیم مقداری اعتبار نیز برای تجهیزات ورزشی به ورزشکاران عزیز تخصیص دهیم.

وی در پایان گفت:الحمدالله بعد از چند سال تعطیلی استخر شهدای تاج بخش با همت رئیس اداره و رییس هئیت شنا و فرماندار شهرستان این استخر شروع به کار کرد و شاهد استقبال علاقه مندان شد.

بازدیدها: ۲۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi