تاریخ انتشار:24 خرداد 1401در 8:22 ق.ظ کد خبر:24869

مانور دور میزی تخلیه افقی در بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج برگزار شد.

مانور دور میزی تخلیه افقی در بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج برگزار شد. 🔰 به گزارش روابط عمومی بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج مانور دور میزی با حضور رئیس بیمارستان، رئیس اداره بحران و EOC دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و اعضا سامانه مدیریتی حوادث بیمارستانی(HICS) در بیمارستان ...

مانور دور میزی تخلیه افقی در بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج برگزار شد.

🔰 به گزارش روابط عمومی بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج مانور دور میزی با حضور رئیس بیمارستان، رئیس اداره بحران و EOC دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و اعضا سامانه مدیریتی حوادث بیمارستانی(HICS) در بیمارستان ۱۲ فروردین برگزار شد.

🔹دکتر بیانی مقدم فرمانده حادثه بیمارستان ۱۲ فروردین ضمن تشکر از حضور و نظارت مستقیم آقای خوشاب رئیس اداره بحران دانشگاه بر مانور دورمیزی امروز گفت هدف از تمرین این گونه مانورها هماهنگی درون بخشی، آشنایی اعضا با شرح وظایف و آمادگی پرسنل در زمان مواجهه با حادثه می باشد.

🔸دکتر بیانی مقدم از برگزاری مانور عملیاتی در بخش جراحی این بیمارستان خبرداد و افزود با هماهنگی هایی که ایجاد شده به زودی مانور تخلیه افقی در بخش جراحی با حضور کارشناسان معاونت درمان و توسعه و همچنین اعضای سامانه مدیریت حوادث بیمارستان انجام خواهد شد تا همکاران در مواقع بحرانی با دقت کامل و عدم استرس به بیماران و همشهریان خدمت رسانی گردد.

🔺لازم به ذکر است بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج در رتبه بندی واکنش در بحران حوادث و بلایا دانشگاه علوم پزشکی جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است.


بازدیدها: ۱۵

اخبار مرتبط
ارسال نظر

Go to TOP
logo-samandehi