تاریخ انتشار:24 خرداد 1401در 7:37 ب.ظ کد خبر:24878

ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان هرمزگان اعلام شد

ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان هرمزگان اعلام شدمدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان، تاریخ آزمون و ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان هرمزگان را اعلام نمود به گزارش مکران به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ، محمد قویدل ...

ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان هرمزگان اعلام شد
مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان، تاریخ آزمون و ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان هرمزگان را اعلام نمود

به گزارش مکران به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ، محمد قویدل پیرامون آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ، اذعان داشت: این آزمون همزمان در سراسر کشور در روزهای ۲۶ و ۲۷ خردادماه برگزار می شود.
قویدل با اشاره به آمار کل شرکت کنندگان این آزمون در استان هرمزگان اعلام کرد: تعداد ۳۳۴۲ دانش آموز پایه هفتم به تفکیک ۱۶۷۶ دختر و ۱۶۶۶ پسر و برای آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم ۱۶۰۰ دانش آموز به تفکیک ۸۴۹ دختر و ۷۵۱ پسر ثبت نام و در آزمون شرکت می کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت:آمار پذیرش دانش آموزان مدارس استان به تفکیک دوره و رشته در ورودی پایه هفتم ۳۲۸ دانش آموز می باشد.
وی در ادامه تصریح کرد : آمار پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت پایه دهم ۲۴۷ دانش آموز در سه رشته به تفکیک گروه ریاضی ۹۰ دانش آموز، علوم تجربی ۱۰۷ دانش آموز ، و علوم انسانی ۵۰دانش آموز در مراکز سمپاد استان پذیرفته می شوند.

بازدیدها: ۹

اخبار مرتبط
ارسال نظر

Go to TOP
logo-samandehi