تاریخ انتشار:26 خرداد 1401در 8:19 ق.ظ کد خبر:24892

بخشدار رویدر معرفی شد

❇️آیین تکریم و معارفه بخشدار رویدر برگزار شدصبح چهارشنبه و در جلسه شورای اداری شهرستان خمیر، آیین تکریم و معارفه بخشدار رویدر برگزار و ضمن قدردانی از زحمات محبوب دریا ،منصور ختو به عنوان سرپرست بخشداری رویدر معرفی شد.فرماندارخمیر در این آیین از تلاش ها ...

❇️آیین تکریم و معارفه بخشدار رویدر برگزار شد
صبح چهارشنبه و در جلسه شورای اداری شهرستان خمیر، آیین تکریم و معارفه بخشدار رویدر برگزار و ضمن قدردانی از زحمات محبوب دریا ،منصور ختو به عنوان سرپرست بخشداری رویدر معرفی شد.
فرماندارخمیر در این آیین از تلاش ها و زحمات محبوب دریا در زمان مسئولیت در بخشداری بخش رویدر قدردانی نمود و تصریح کرد:پیگیری ها و اقدامات بخشدار سابق در سطح شهر و روستاهای بخش رویدر قابل تقدیر است.
وی افزود: ایشان در تمام بحران ها و مشکلات در کنار مردم بود و ارتباط و تعامل خوبی با دستگاه های اجرایی داشت.
مهندس خواستار خاطر نشان کرد:به هر حال گردش مدیران در چرخه اداری امری متداول و عادی است و هر مدیر و مسئولی در یک مقطعی به کار گرفته می‌شود و روزی هم جابجا می‌شود.
رئیس شورای اداری شهرستان خمیر ادامه داد:آقای ختو نیز از نیروهای توانمند استان است که سال‌ها در بشاگرد در قسمت‌های مختلف انجام وظیفه کرده است.
وی همچنین از بخشدار جدید خواست ضمن پیگیری مشکلات و حضور میدانی در روستاهای بخش ،با مردم ، اعضای شوراها ، دهیاران‌ و همچنین امامان جمعه و جماعات در بخش رویدر ارتباط تنگاتنگی داشته باشد و در جهت خدمات‌ رسانی بهتر به مردم شریف رویدر تلاش کند.
فرماندار خمیر در ادامه با تاکید بر اینکه برای تحقق مطالبات و مشکلات مردم باید همه تلاش خود را به کار گیریم، عنوان کرد: امروز همه ما مسئولان وظیفه داریم تمام وقت و انرژی خود را صرف خدمت به مردم کرده و در کنار هم برای تحقق وعده ها و مشکلات آنان به صورت شبانه روزی تلاش کنیم.

بازدیدها: ۲۳

اخبار مرتبط
ارسال نظر

Go to TOP
logo-samandehi