تاریخ انتشار:31 خرداد 1401در 7:14 ب.ظ کد خبر:24928

عزم جدی منصور شکرالهی برای راه اندازی منطقه ویژه جازموریان/ بررسی مشکلات سرمایه گذاری در منطقه ویژه جازموریان

🔰عزم جدی منصور شکرالهی برای راه اندازی منطقه ویژه جازموریان/ بررسی مشکلات سرمایه گذاری در منطقه ویژه جازموریان 🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی، پس از آنکه نخستین جلسه رفع موانع اداری و سرمایه گذاری منطقه ویژه جازموریان با ...

🔰عزم جدی منصور شکرالهی برای راه اندازی منطقه ویژه جازموریان/ بررسی مشکلات سرمایه گذاری در منطقه ویژه جازموریان

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی، پس از آنکه نخستین جلسه رفع موانع اداری و سرمایه گذاری منطقه ویژه جازموریان با حضور منصور شکرالهی، استاندار کرمان، فرمانداران پنج شهرستان جنوبی در روزهای نخست خدمت دکتر فداکار در محل استانداری کرمان برگزار شد.

🔻 صبح امروز نیز در این راستا با پیگیری های مستمر نماینده پنج شهرستان جنوبی ،جلسه بررسی مشکلات سرمایه گذاری این طرح بزرگ با حضور
منصور شکرالهی؛نماینده پنج شهرستان جنوبی

دکترفدایی؛ استاندار کرمان

ابراهیمی؛ مدیرعامل بانک سپه

شیرازی؛ مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری امید

عتیقی؛ مدیرعامل زمین سیرجان

فلاح؛ مدیر عامل شرکت گهر زمین

رستمی؛ مدیرعامل شرکت صنایع مس ایران

شریفی؛مدیرعامل شرکت هلدینگ فرزانگان فارس نیکو

در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.

🔻در این جلسه پس از بررسی آخرین اقدامات و پیگیری های انجام شده در مورد منطقه ویژه اقتصادی جازموریان ، سرمایه گذاران ومسئولان جهت هم افزایی و تسریع در آغاز عملیات اجرایی این پروژه با هم به بحث و گفتگو پرداختند.

🔻 در این نشست منصور شکرالهی نماینده پنج شهرستان جنوبی، ضمن تقدیر و تشکر ازاقدامات همه مسئولان محلی وملی خاطرنشان کرد،با راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار،زمینه سرمایه گذاری های بیشتر ی را درمنطقه به دنبال خواهدداشت.

🔻نماینده پنج شهرستان جنوبی همچنین در این نشست خواستار تسهیل در رفع موانع اجرایی و سرمایه گذاری درمنطقه ویژه اقتصادی جازموریان شد.

بازدیدها: ۱۲

اخبار مرتبط
ارسال نظر

Go to TOP
logo-samandehi