تاریخ انتشار:04 تیر 1401در 8:03 ب.ظ کد خبر:24959

رضا اوژند رئیس فرهنگ وارشاد بندرلنگه شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر لنگه منصوب شدمراسم تکریم و معارفه روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر لنگه با حضور اسمعیل جهانگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان برگزار و رضا اوژند بعنوان رﺋیس جدید معرفی و از زحمات وحید امیری تقدیر شد.به ...

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر لنگه منصوب شد
مراسم تکریم و معارفه روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر لنگه با حضور اسمعیل جهانگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان برگزار و رضا اوژند بعنوان رﺋیس جدید معرفی و از زحمات وحید امیری تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان،اسمعیل جهانگیری ضمن تاکید بر حفظ شان و منزلت هنرمندان گفت:
قدر داشته هایمان را بدانیم و ارج و منزلت بنهیم و فقدان یک هنرمند ضایعه ی جبران ناپذیری می باشد و جای خالی آن هرگز پر نمی شود.
وی افزود: ظرفیت ها ویژه بندرلنگه را در حوزه فرهنگ و هنر همگان می دانند و در سایه وفاق و همدلی که وجود دارد این قابلیت باید در سطوح ملی معرفی شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان فرهنگ را مقوله بسیار گسترده و بسیط دانست و بیان کرد: فرهنگ همچون هوا و تنفس است و همه ی جوانب زندگی را در بر می گیرد و هنرمندان نقش به سزایی در تسهیل تنفس جامعه دارند.
جهانگیری اضافه کرد: هنرمندان همه مقید به انقلاب ایران اسلامی هستند زیرا ایران سبقه دو سه هزار ساله در فرهنگ و هنر دارد و هنر ایرانی و اسلامی در هم تنیده،مکمل و هم افزای هم هستند.
وی اظهار داشت: ایرانیت همراه با اسلامیت دشمن را وحشت زده کرده است
و در این شرایط مسئولیت هنرمندان سنگین است زیرا ماهیت انقلاب فرهنگی است و هنرمندان باید این رسالت را تبیین کنند.
اسمعیل جهانگیری در ادامه گفت: وظیفه هنرمندان حفظ میراث ماندگار هنر ایرانی اسلامی است و این میراث نباید در محجوریت بماند به همین جهت کار در حوزه فرهنگ نیازمند ایثار و مجاهدت شبانه روزی است .

بازدیدها: ۳۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi