تاریخ انتشار:05 تیر 1401در 1:32 ب.ظ کد خبر:24965

عبادی‌زاده: رسانه موفق رسانه دارای اخلاق حرفه‌ای است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: رسانه پاک، رسانه‌ای است که با اصول و معیارهای اخلاقی مطابقت داشته باشد. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت الاسلام محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان صبح امروز در نشست معرفتی و بصیرتی سازمان بسیج رسانه هرمزگان ...

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: رسانه پاک، رسانه‌ای است که با اصول و معیارهای اخلاقی مطابقت داشته باشد.

عبادی‌زاده: رسانه موفق رسانه دارای اخلاق حرفه‌ای است

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت الاسلام محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان صبح امروز در نشست معرفتی و بصیرتی سازمان بسیج رسانه هرمزگان اظهار کرد: وجه مشترک  اهالی رسانه و روحانیت، منبر است. شما منبر رسانه را در اختیار دارید و ما نیز منبر مساجد و نمازهای جمعه.

وی با بیان اینکه اخلاق حرفه‌ای رمز موفقیت و پیشرفت در رسانه و در هر حوزه تخصصی در جامعه است، افزود: رسانه بدون اخلاق حرفه‌ای به نتیجه نخواهد رسید و گرفتار مشکلات زیادی خواهد شد.

امام جمعه بندرعباس تاکید کرد: امروز فضای مجازی بخشی از حقیقت زندگی امروز ماست و جنگ جدید جنگ رسانه و اراده است.

حجت الاسلام عبادی زاده، شناخت اهداف و امراض دشمن را مهم‌ترین راه دفع توطئه‌های دشمنان برشمرد و بیان داشت: حوزه رسانه باید پاک باشد تا بتواند محتوای پاک را منتقل کند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در تعریف رسانه پاک نیز گفت: رسانه پاک، رسانه‌ای است که با اصول و معیارهای اخلاقی مطابقت داشته باشد.

حجت الاسلام عبادی زاده خاطرنشان‌کرد: رسانه باید ذائقه جامعه را کنترل کند ولی در عین حال نباید اجازه داد نگاههای سیاسی بر ذائقه سازی اثر بگذارد.

وی عنوان داشت: امانتداری، عدم تعصب، رعایت حقوق معنوی، پرهیز از شایعه پراکنی، پاسبانی از حریم عفت جامعه و سرعت در اطلاع رسانی در کنار صیانت از حقیقت و اخلاق را از دیگر ویژگی‌های رسانه خوب در دنیای امروز است. 

بازدیدها: ۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi