تاریخ انتشار:۰۷ آبان ۱۳۹۳در ۲:۰۸ ب٫ظ کد خبر:2537

پرستار آمبولانس منوجان در آتش سوخت

  شوباد نیوزبه نقل از- ایرنا - بر اثر برخورد موتورسیکلت با یک دستگاه آمبولانس در محور کهنوج - منوجان، پرستار داخل آمبولانس جان خود را از دست داد. رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت روز چهارشنبه با تایید این حادثه گفت: برخورد موتورسیکلت با آمبولانس منجر به ...

 

شوباد نیوزبه نقل از- ایرنا – بر اثر برخورد موتورسیکلت با یک دستگاه آمبولانس در محور کهنوج – منوجان، پرستار داخل آمبولانس جان خود را از دست داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت روز چهارشنبه با تایید این حادثه گفت: برخورد موتورسیکلت با آمبولانس منجر به آتش گرفتن آمبولانس شد و متاسفانه پرستار خانم در شعله های آتش جان خود را از دست داد و راننده آن مجروح شد.

محمدرضا محمدی ساردو بیان کرد: موتورسیکلت سه راکب داشته که دو راکب مرد آن مجروح شدند و یک نفر خانم نیز جان باخت.

وی افزود: این آمبولانس شب گذشته اقدام به اعزام بیمار از شهرستان منوجان به بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج کرده بود و بامداد امروز چهارشنبه در مسیر بازگشت و دو کیلومتری شهر منوجان تصادف کرد.

محمدی ساردو تصریح کرد: علت حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

شهرستان منوجان در ۴۳۰ کیلومتری کرمان و ۶۵کیلومتری شهرستان کهنوج واقع شده است که متاسفانه به دلیل نداشتن بزرگراه و قرا ر گرفتن در مسیر ترانزیتی بندر عباس هر روز بر اثر تصادف جان  می گیرد و اداره راه جنوب هم که در جیرفت واقع شده است تا بحال هیچ گونه اقدامی برای ایجاد بزرگراه نکرده است و در اوج محرومیت ما شاهد تصادفات زنجیره ای در این مسافت ۶۰ کیلومتری هستیم. و

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi