تاریخ انتشار:21 آبان 1393در 7:49 ق.ظ کد خبر:2694

جلسه شورای اداری شهرستان کهنوج برگزار شد

فرماندار کهنوج در جلسه شورای اداری شهرستان:تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از اتلاف وقت ارباب رجوع باید سر لوحه کار تمام ادارات باشد       به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهنوج  پیش از ظهر دیروز ؛جلسه شورای اداری این شهرستان به ریاست فرماندار وبا حضور کلیه اعضاء در ...
فرماندار کهنوج در جلسه شورای اداری شهرستان:تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از اتلاف وقت ارباب رجوع باید سر لوحه کار تمام ادارات باشد      
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهنوج  پیش از ظهر دیروز ؛جلسه شورای اداری این شهرستان به ریاست فرماندار وبا حضور کلیه اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

سید محسن صمدانی در ابتدا با اشاره به ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر گفت:پایداری اسلام و این نظام به برکت ماه محرم و قیام امام حسین (ع) است.

فرماندار کهنوج در ادامه گفت:اجرای طرح سلامت,مهار تورم,تثبیت نرخ ارز و ایجاد امید و نشاط افرینی در سطح جامعه از جمله مهمترین موفقیتهای دولت است.بنابراین توجه به تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از اتلاف وقت ارباب رجوع باید سرلوحه کار تمام ادارات و نهادها قرار گیرد.

وی در ادامه گفت:رعایت مسائل فرهنگی و دینی و شئونات اسلامی باید در ادارات و نهادها بیشتر باشد چون نگاه مردم و جامعه ابتدا به ما مسئولین است .

فرماندار کهنوج با اشاره به مشکل کمبود آب و افت ولتاژبرق در شهرستان گفت:استفاده غیر مجاز از آب و برق کار غیر شرعی و غیر قانونیست و رعایت ان توسط ما مسئولین امری جدی و ضروریست .

وی با اشاره به اجرای طرح نظام سلامت گفت:با این کار دریافت پول زیرمیزی به حداقل می رسد و بیمار دیگر دغدغه اینکه نمی تواند خود را درمان کند ندارد و این طرح یکی از موفق ترین طرحهای دولت تدبیر و امید است .

سید محسن صمدانی در ادامه گفت:توجه به سند توسعه باید جدی گرفته شود و اداراتی که تا کنون سند توسعه را ارسال نکرد ه اند هر چه سریعتر در این رابطه اقدام نمایند .

در ادامه امام جمعه کهنوج گفت:مسئولین ادارات باید مدیریت جهادی داشته باشند و مدیریت یکی از ارکان اجتماعی بشر است و با مدیریت جهادی میتوانیم تو طئه های دشمن را خنثی کنیم و روحیه امید را در مردم زنده کنیم .

بازدیدها: ۳۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi