تاریخ انتشار:۲۵ آذر ۱۳۹۳در ۶:۱۶ ب٫ظ کد خبر:3340

اختصاص ۱۰میلیارد برای جاده جیرفت برای جاده های نداشته گشمیران و مارز و زهمگان چقدر؟

جیرفت - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان گفت: برای روکش باند رفت ورودی شهر جیرفت 10 میلیارد ریال اختصاص یافته و عملیات اجرایی آن در دست انجام است. محمد ساردویی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از روند عملیات اجرایی روکش آسفالت باند ...

جیرفت – ایرنا – مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان گفت: برای روکش باند رفت ورودی شهر جیرفت ۱۰ میلیارد ریال اختصاص یافته و عملیات اجرایی آن در دست انجام است.

محمد ساردویی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از روند عملیات اجرایی روکش آسفالت باند رفت ورودی شهر جیرفت افزود: این روکش در راستای بهسازی ورودی شهر جیرفت که به نوعی دروازه ورودی به جنوب کرمان است صورت می گیرد. وی خاطرنشان کرد: طول این محور چهار کیلومتر و عرض آن بیش از ۱۰ متر است که هم اکنون عملیات روکش آن در دست اجراست. وی گفت: هر کیلومتر از این روکش دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه در بر دارد و عملیات آن تا هفته آینده به اتمام می رسد. مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان بیان کرد: علاوه بر این امسال بخش زیادی از راه های جنوب کرمان روکش آسفالت می شوند که این کار در راستای بهسازی و ایمن سازی راه ها صورت می گیرد. اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان مستقل از مرکز استان هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، فاریاب، رودبار جنوب، منوجان، کهنوج و قلعه گنج را زیر پوشش دارد.

پایگاه خبری تحلیلی شوباد نیوز: از زمان احداث اداره کل جنوب و استقرار آن در جیرفت ، تمام   برنامه های اداره کل جنوب کرمان شده توسعه و نوسازی راههایی جیرفت ، و هیچ کدام از مدیران کهنوج هم پیگیر این نیستند که آیا ۵ شهرستان کهنوج بزرگ چقدر از این توسعه جنوب سهم دارند !!!!!!!!!!!

خوب که توجه کنید می بیند ابتدای ورودی کهنوج امسال ۴سال است که اسکلت پل زدند و به دلیل نبود بودجه بلاتکلیف مانده است و بزرگراه کهنوج و منوجان به طول ۶۰کیلومتر الان شش سال است که نیمه احداث و بلاتکلیف است روستاهایی کوهستانی گشمیران و مارز و ..ناربند و زهمکان و آبشوییه حرمه و کوهشاه که مردم فقط آرزو دارند یک جاده خاکی احداث شود ولی اداره کل بودجه ندارد و جاده رودبار جنوب زه کلوت مثل دندان اره شده اصلا کسی توجه نمی کند که اینجا هم جنوب کرمان است ، امروز از این همه تبعیض دلم گرفته بغضی در گلویم مانده زیر خروارها بی عدالتی و بی تدبیری و بی تخصصی که فقط مدیرانی نالایق مسبب آن هستند ولی دودش در چشم مردم فقیر و نجیب ما فرو می رود وقتی بودجه مردمان فقیر و محروم گشمیران می شود قیر برای جاده فرودگاه جیرفت (حاتم بخشی نماینده کهنوج) به اسم توسعه جنوب کرمان دیگر باید از چه کسی باید انتطار توجه به فقرزدایی داشته باشیم من متحیرم چطوری صندوق رای در دور ترین روستا برده می شود ولی بودجه احداث یک جاده مالرو برای احداث جاده برای آن روستایی که فقط آرزویی داشتن جاده خاکی صاف بدون گودال ،نیست

ای کاش ما وجدان کاری داشیم تا به جایی جمع آوری فاکتور و سند سازی به فکر عمرا ن و ابادانی جاهایی بودیم که واقعا محروم و نیازمند توسعه و توجه دولت می باشیم تا پایان سال با غرور بگوییم امسال یک متر محرومیت زدایی داشتیم نه اینکه یک طرح ۱۰سال چندین مدیر افتتاح کنند و برایش سند بزند ، فراموش نکنید ما در پیشگاه ولی عصر هستیم.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi