تاریخ انتشار:۲۲ دی ۱۳۹۳در ۵:۱۵ ق٫ظ کد خبر:3597

وحدت شیعه و سنی اجازه تجاوز دشمن را نمی‌دهد

امام جمعه اهل سنت رمشک: وحدت شیعه و سنی اجازه تجاوز دشمن را نمی‌دهد امام جمعه اهل سنت رمشک گفت: وحدت بین شیعه و سنی در دست علما و ریش‌سفیدان اهل سنت و تشییع است که اجازه تجاوز دشمن را ندهند. به گزارش خبرگزاری فارس از قلعه‌گنج، ...
امام جمعه اهل سنت رمشک:
وحدت شیعه و سنی اجازه تجاوز دشمن را نمی‌دهد

امام جمعه اهل سنت رمشک گفت: وحدت بین شیعه و سنی در دست علما و ریش‌سفیدان اهل سنت و تشییع است که اجازه تجاوز دشمن را ندهند.

خبرگزاری فارس: وحدت شیعه و سنی اجازه تجاوز دشمن را نمی‌دهد

به گزارش خبرگزاری فارس از قلعه‌گنج، مولوی یونس چاهانی عصر امروز در آیین همایش وحدت شیعه و سنی در این شهرستان اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی هفته‌ای به نام وحدت برگزار می‌شود.

امام جمعه اهل سنت رمشک بیان کرد: این هفته در تمام جهان اسلام عمومیت دارد و ما باید به اسلام ناب محمدی افتخار کنیم زیرا وقتی اسلام ظهور کرد، آتش چند هزار ساله آتشکده‌ها خاموش شدند.

وی گفت: علاقه اهل سنت به اهل بیت رسول‌الله (ص) ستودنی است و خاک پای اهل بیت پیامبر (ع) توتیای چشم اهل سنت است.

چاهانی افزود: مایه ننگ است که کشورهای مسلمان از آمریکا و ناتو درخواست کمک کنند این منافقان هستند که برای امت واحده اسلامی مزاحمت و دردسر ایجاد می‌کنند.

وی ادامه داد: دشمنان وقتی نتوانستند مستقیم با اسلام بجنگند و کشورهای مسلمان را زیر سلطه خود ببرند از راه تفرقه وارد شدند و اسلام علیه اسلام را وارد جنگ کرده و گروهک داعش را ایجاد کردند.

چاهانی عنوان کرد: اگر ما حول محور ولایت فقیه حرکت کنیم کشور ما هیچ آسیبی نخواهد دید و وحدت بین شیعه و سنی در دست علما و ریش‌سفیدان اهل سنت و تشییع است که اجازه تجاوز دشمن را ندهند.

بازدیدها: ۳۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi