تاریخ انتشار:۰۶ مرداد ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:428

کمک ۸۵ میلیون ریالی دو شهر استان محروم سیستان و بلوچستان برای مسلح کردن فلسطینی‌ها

کمک 85 میلیون ریالی دو شهر استان محروم سیستان و بلوچستان برای مسلح کردن فلسطینی‌ها مردم «قصر قند» و ایرانشهر، دو شهر از استان مرزی و محروم سیستان و بلوچستان، تا صبح روز شنبه، 4 مردادماه، 85 میلیون ریال برای مسلح کردن مبارزان فلسطینی کرانه باختری ...

کمک ۸۵ میلیون ریالی دو شهر استان محروم سیستان و بلوچستان برای مسلح کردن فلسطینی‌ها

کمک 85 میلیون ریالی دو شهر استان محروم سیستان و بلوچستان برای مسلح کردن فلسطینی‌ها

مردم «قصر قند» و ایرانشهر، دو شهر از استان مرزی و محروم سیستان و بلوچستان، تا صبح روز شنبه، ۴ مردادماه، ۸۵ میلیون ریال برای مسلح کردن مبارزان فلسطینی کرانه باختری به حساب اعلام شده توسط سازمان بسیج اصناف کشور واریز کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج اصناف کشور، مردم شهر کوچک و محروم قصر قند در استان مرزی سیستان و بلوچستان در اولین ساعات باز شدن حساب خرید تسلیحات برای کرانه باختری رود اردن، ۶۰ میلیون ریال به این حساب واریز کردند.

بنا بر این گزارش، مردم ایرانشهر، یکی دیگر از شهرهای استان مرزی و محروم سیستان و بلوچستان، نیز تا صبح روز شنبه، ۴ مردادماه، ۲۵ میلیون ریال برای مسلح کردن مبارزان فلسطینی کرانه باختری به حساب یاد شده واریز کردند.

گفتنی است در پی بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مسلح کردن کرانه باختری رود اردن، سازمان بسیج اصناف کشور طی اطلاعیه‌ای، شماره حساب ۱-۱۲۶۶۶۶۶۶-۳۰-۶۰۰۱ را برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی در زمینه خرید سلاح و تجهیزات برای مبارزان فلسطینی کرانه باختری اعلام کرد.

بنا بر این گزارش، این شماره حساب از طریق سایت بانک مهر اقتصاد به آدرس www.mebank.ir نیز قابل دسترسی است. علاقه‌مندان به نابودی رژیم جعلی و وحشی اسرائیل و پیروزی مسلمانان مظلوم فلسطینی و آزادی قدس شریف، از این طریق می‌توانند از تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب با داشتن رمز دوم کارت، به شماره حساب اعلام شده کمک‌های نقدی خود را واریز کنند.

بازدیدها: ۲۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi