تاریخ انتشار:۲۵ اسفند ۱۳۹۳در ۷:۴۰ ب٫ظ کد خبر:4297

تودیعه و معارفه بخشدار چاه مرید

تودیعه و معارفه بخشدار چاه مرید پایگاه خبری تحلیلی شوباد نیوز کهنوج: امروز ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ مراسم تودیع و معارفه آقایان برفی بخشدار اسبق و آقای دکتر شهسواری بخشدار جدید با حضور فرماندار و مردم بخش چاه مرید برگزار شد . آقای مهدی شهسواری فرزند شهید شهسواری ...

۸٫۳۶تودیعه و معارفه بخشدار چاه مرید

پایگاه خبری تحلیلی شوباد نیوز کهنوج: امروز ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ مراسم تودیع و معارفه آقایان برفی بخشدار اسبق و آقای دکتر شهسواری بخشدار جدید با حضور فرماندار و مردم بخش چاه مرید برگزار شد .

آقای مهدی شهسواری فرزند شهید شهسواری طی حکی از طرف استاندار کرمان بخشدار چاه مرید منصوب شدند و به عنوان دومین بخشدارچاه مرید در دولت تدبیر و امید کار خودش را در پایان سال ۹۳ شروع کردند.

سیدمحسن صمدانی فرماندار کهنوج  با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید گفت: سیاست های دولت تدبیر و امید در مدتی  که از عمر آن می گذرد، بر مبنای اجرای طرح هایی برای رکود از اقتصاد بوده و با وجود شرایط بحرانی ای که در ابتدای کار وجود داشته است، اکنون تغییرات مثبتی به وجودآمده و تحرکات جامعه به سمت رونق اقتصادی پیش می رود.

صمدانی، در ادامه به خدمات ارزشمند برفی ، بخشدار سابق چاه مرید اشاره کرده و از زحمات دلسوزانه وی در دوران تصدی سمت بخشدار تشکر کرد. و برای بخشدار جدید آرزوی موفقیت کرد و خواهان ایجاد تعامل سازنده با مردم شد .

اخبار مرتبط

۱ ديدگاه مطلب براي " تودیعه و معارفه بخشدار چاه مرید " ارسال شده است.

  1. 034 گفت:

    تبریک خدمت دکتر شهسواری

Go to TOP
logo-samandehi