تاریخ انتشار:۰۶ مرداد ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:445

ماجرای رخصت گرفتن احمدی‌نژاد از هاشمی

ماجراي رخصت گرفتن احمدي‌نژاد از هاشمي جريان احمدي‌نژاد در انتشار خاطرات بريده شده آيت‌الله منتظري براي ايجاد و القاي اختلاف در بين مسوولان نظام در دوران امام‌(ره) باعث شد كه يكي از نزديكان رسانه‌اي آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني پرده از يك راز بزرگ بردارد.  - همان‌گونه كه پيش‌بيني مي‌شد، ...

ماجرای رخصت گرفتن احمدی‌نژاد از هاشمی

جریان احمدی‌نژاد در انتشار خاطرات بریده شده آیت‌الله منتظری برای ایجاد و القای اختلاف در بین مسوولان نظام در دوران امام‌(ره) باعث شد که یکی از نزدیکان رسانه‌ای آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی پرده از یک راز بزرگ بردارد.
 –

همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شد، جریان احمدی‌نژاد در انتشار خاطرات بریده شده آیت‌الله منتظری برای ایجاد و القای اختلاف در بین مسوولان نظام در دوران امام‌(ره) باعث شد که یکی از نزدیکان رسانه‌ای آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی پرده از یک راز بزرگ بردارد.

به گزارش روزنو، در همین راستا مصطفی فقیهی از اعضای تیم رسانه‌ای آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و مدیرمسوول سایت انتخاب به پرسش خود از آیت‌الله هاشمی اشاره می‌کند و می‌گوید: یک‌بار از آیت‌الله این مساله را پرسیدم که «وقتی احمدی‌نژاد ماه‌ها پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری۸۴، به حضورتان رسید و برای حضور در انتخابات کسب تکلیف کرد، واکنش شما چه بود؟» مدیر سایت انتخاب اضافه کرد: آیت‌الله در واکنش به این سوالم، خنده‌ای کرد و گفت: «اصلا او را این اندازه نمی‌دانستیم، برای همین گفتم این همه که کاندیدا شده‌اند، خب تو هم بیا کاندیدا شو!… البته او خود بنای آمدن داشت» آیت‌الله این را هم گفت که «او بعدتر اما با حمایت‌های ناگهانی و یک‌باره‌ای که به سویش سرازیر شد توانست رای آورد و پیروز شود…» و در واقع شگفتی‌ساز شود.

بازدیدها: ۲۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi