تاریخ انتشار:۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۷:۰۰ ب٫ظ کد خبر:5377

رسالت‌های اصلی صلیب سرخ فراموش شده است

امام جمعه نودژ: رسالت‌های اصلی صلیب سرخ فراموش شده است امام جمعه نودژ گفت: صلیب سرخ رسالت‌های اصلی خودش را فراموش کرده و امروز در یمن هیچ خبری از حضور آنان و ارسال کمک به مردم مظلوم نیست. به گزارش پایگاه خبری مکران:امام جمعه نودژ گفت وی بیان ...
امام جمعه نودژ:
رسالت‌های اصلی صلیب سرخ فراموش شده است

امام جمعه نودژ گفت: صلیب سرخ رسالت‌های اصلی خودش را فراموش کرده و امروز در یمن هیچ خبری از حضور آنان و ارسال کمک به مردم مظلوم نیست.

خبرگزاری فارس: رسالت‌های اصلی صلیب سرخ فراموش شده است

به گزارش پایگاه خبری مکران:امام جمعه نودژ گفت

وی بیان کرد: در این راه مهم‌ترین مسئله شناخت حق از باطل و عوامل سعادت و شقاوت است و اگر انسان این حقایق را به خوبی بشناسد راه رسیدن برای او به مقصد فراهم می‌شود.

امام جمعه نودژ افزود: مشکل این است در بسیاری از موارد انسان گرفتار اشتباه شده و باطل را حق می‌پندارد و بیراهه را شاهراه و در نهایت گرفتار ضلالت می‌شود.

احمدی‌نیک تصریح کرد: مقام معظم رهبری در جمع فرهنگیان فرمودند، «آموزش و پرورش کانون اساسی برای خلق دنیای آینده است و هرچه برای این دستگاه هزینه کنیم، هزینه نیست، بلکه سرمایه‌گذاری است و مسئولان باید معیشت معلمان را مورد توجه ویژه و جزء مسائل درجه یک قرار دهند.»

امام جمعه نودژ تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در بحث مذاکرات هسته‌ای فرمودند، «باید هیبت نظام اسلامی حفظ شود، مذاکره زیر شبه تهدید معنایی ندارد و قابل پذیرش نیست».

وی عنوان داشت: ۱۸ اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال‌احمر است که صلیب سرخ رسالت‌های اصلی خودش را فراموش کرده و امروز در یمن هیچ خبری از حضور آنان و ارسال کمک به مردم مظلوم یمن نیست.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi