تاریخ انتشار:19 اردیبهشت 1394در 7:34 ب.ظ کد خبر:5389

رییس و دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان هرمزگان انتخاب شد

رییس و دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان هرمزگان انتخاب شد بندرعباس- ایرنا - در نخستین نشست شورای هماهنگی اصلاح طلبان هرمزگان رییس و دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان انتخاب شدند. به گزارش چهارشنبه ایرنا، در این نشست که منتخبان شهرستان های بندرعباس ، جاسک ، میناب ...

رییس و دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان هرمزگان انتخاب شد

بندرعباس- ایرنا – در نخستین نشست شورای هماهنگی اصلاح طلبان هرمزگان رییس و دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان انتخاب شدند.

به گزارش چهارشنبه ایرنا، در این نشست که منتخبان شهرستان های بندرعباس ، جاسک ، میناب ، سیریک ، رودان ، قشم ، بندرخمیر ، بشاگرد و بستک حضور داشتند، مشاور عالی استاندار هرمزگان گفت: نگاه به آینده باید بر مبنای قانون اساسی باشد و هیچ کس نمی تواند تخطی از قانون کند و اصلاح طلبی به معنای تخطی از قانون نیست و هر کس که چنین اقدامی کند از چهار چوب نظام خارج شده است.

مرتضی حقیری زاده افزود: ما بر اساس قانون می خواهیم فعال باشیم و پرچم اصلاح طلبی باید همیشه بر افراشته باشد .

وی ، توانمندی و شجاعت و درایت را از لازمه های اصلاح طلبی برشمرد و عنوان کرد: اصلاح طلبان نباید خود رای و اقتدار گرا باشند بلکه باید به دیگران حق انتخاب و دانستن بدهد و با عقلانیت باید از جهل دور شویم.

درپایان این نشست راهکارهایی برای اجرایی شدن انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نهمین دوره خبرگان توسط این اعضا بررسی شد.

همچنین پس از رای گیری حجت الاسلام محمد ذاکری و غلامحسین عطایی به ترتیب به عنوان رییس و دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان هرمزگان به مدت یک سال انتخاب شدند.

رییس جدید شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان هرمزگان در این نشست گفت: ما اصلاح طلبان استان از دولت دکتر روحانی حمایت می کنیم و در صورت نبود کارایی مسوولان استانی و شهرستانی انتقاد به صورت رو در رو انجام می دهیم و قصد رسانه ای کردن نیست و هدف رفع مشکلات مردم و تلاش برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام محمد ذاکری افزود: اصلاح طلبان استان هرمزگان تا امروز هیچ گونه کاندیدی اعلام نکردند و کاندیدای خود را پس از اجماع انتخاب می کنیم.

برای هر شهرستانی از بین اصلاح طلبان انتخاباتی برگزار شد که ۹ نفر به عنوان عضو اصلی و سه نفر به عنوان علی البدل شورای هماهنگی شهرستان انتخاب و در بین آنها یک نفر به عنوان رییس و یک نفر به عنوان سخنگو انتخاب شدند. ک/۳

۷۱۹۹/۶۰۴۸

بازدیدها: ۴۹

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi