تاریخ انتشار:۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۵:۴۷ ب٫ظ کد خبر:5442

بخشدار جدید هرمز منصوب شد

بخشدار جدید هرمز منصوب شد مکران به نقل از ایرنا - استاندار هرمزگان طی حکمی محمد نعیمی را به عنوان بخشدار جدید هرمز از توابع شهرستان قشم منصوب کرد. معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه بخشداران جدید و قدیم هرمز گفت: انتظار ...

بخشدار جدید هرمز منصوب شد

مکران به نقل از ایرنا – استاندار هرمزگان طی حکمی محمد نعیمی را به عنوان بخشدار جدید هرمز از توابع شهرستان قشم منصوب کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه بخشداران جدید و قدیم هرمز گفت: انتظار می رود در مدت شش ماه آتی با شتاب گیری روند اجرایی کارها، بخشی از برنامه های توسعه و عمران جزیره هرمز عملیاتی و مردم این منطقه از دستاوردهای آن بهره مند شوند.

بهروز اکرمی با اشاره به حضور اکثر مدیران کل استان هرمزگان در آیین معارفه بخشدار جدید هرمز، تاکید کرد: پس از این جلسه باید دستگاه های اجرایی استان برنامه توسعه ای خود برای این جزیره را با محوریت صنایع مرتبط با دریا ارایه دهند.

وی اضافه کرد: استفاده از ظرفیت گردشگری این جزیره در جهت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی از جمله اولویت هایی است که انتظار می رود هرچه سریعتر عملیاتی شود.

اکرمی شتاب گیری روند توسعه جزیره هرمز را خواستار شد و گفت: برای تحقق این مهم نباید منتظر ورود افرادی از بیرون منطقه باشیم و می توان با استفاده از توان بومی و هم افزایی نیروها، این مهم را محقق کرد.

وی ادامه داد: بارها موضوع تبدیل شدن جزیره هرمز به عنوان یک هاب منطقه ای برای ارایه خدمات به کشتی های عبوری از تنگه هرمز مطرح و به دلایل مختلف محقق نشده است و باید این موضوع پیگیری شود.

وی با بیان اینکه همکاری و تعامل مردم جزیره هرمز در جهت توسعه منطقه ضروری است، گفت: وجود دو هزار و ۵۰۰ دانشجو در هرمز یکی از ظرفیت هایی که می تواند به رونق گیری کسب و کار در این منطقه منجر شود.

ناصرحیدری پوری رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان نیز در این آیین، توسعه کشاورزی با روش کشت متراکم و گلخانه ای را از روش های مناسب برای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی جزیره هرمز اعلام کرد.

قنبر زرنگاری رییس شورای اسلامی هرمز نیز در این آیین آمار بالای بیکاری، کمبود امکانات و تجهیزات بهداشت و درمان و فرسودگی شبکه آب را از مشکلات این جزیره برشمرد.

جاسم جادری استاندار هرمزگان ظهر امروز طی حکمی محمد نعیمی را به عنوان بخشدار جدید هرمز معرفی و از خدمات فریدون دریادار بخشدار پیشین این جزیره تقدیر کرد.

نعیمی متولد ۱۳۴۷، از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس و وکیل پایه یک دادگستری است.

وی پیش از این تجربه بخشداری جاسک و رودان و همچنین معاونت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان را در پرونده کاری خود دارد.

بازدیدها: ۷۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi