تاریخ انتشار:۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۶:۲۱ ب٫ظ کد خبر:5535

دستگیری چریک فراری شرور معدوم معروف ش-م درکهنوج

سرپرست انتظامی کهنوج استان کرمان از دستگیری یک شرور فراری سابقه دار پس از ۸ سال شرارت خبر داد. سرهنگ کرامت پهلوان خسروی سرپرست انتظامی کهنوج استان کرمان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران انتظامی پلیس مبارزه با مواد ...

سرپرست انتظامی کهنوج استان کرمان از دستگیری یک شرور فراری سابقه دار پس از ۸ سال شرارت خبر داد. سرهنگ کرامت پهلوان خسروی سرپرست انتظامی کهنوج استان کرمان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کهنوج پس از ماه‌ها کار اطلاعاتی و بهره گیری از شگرد‌های پلیسی، توانستند یک شرور و قاتل فراری که مدت‌ها تحت تعقیب مقامات قضایی بود را شناسایی ودستگیر نمایند. وی با اشاره به اینکه این شرور بیش از ۸سال تحت تعقیب مقامات قضایی بوده است، افزود: ماموران انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر، آگاهی، یگان امداد و یگان تکاوری ۱۱۶ شهرستان کهنوج توانستند طی عملیاتی پیچیده و غافلگیرانه وی را، در مخفیگاه خود و طی اجرای محاصره دستگیر و در این عملیات دو قبضه سلاح ممنوعه از وی کشف کنند.

این مقام مسئول انتظامی تصریح کرد: ۱۰مورد ایجاد نا‌امنی، رعب و وحشت، ۶ مورد تیراندازی منجر به جرح شهروندان، حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز، ۴مورد سرقت مسلحانه در سطح شهر، قتل، اخاذی، راهبندی، درگیری با ماموران انتظامی، ۳مورد ضرب وجرح افراد و… از جمله سوابق و شرارت‌های این شرور و قاتل فراری است.

سرپرست انتظامی کهنوج خاطر نشان کرد: این شرور از عوامل و چریک‌های معروف شرور معدوم، «ش –م» می‌باشد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi