تاریخ انتشار:03 خرداد 1394در 10:22 ق.ظ کد خبر:5605

پیام تبریک شهردارکهنوج به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

پیام تبریک شهردارکهنوج به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر سایت خبری مکران:سوم خرداد ، یاد آوری دلاور مردی و ایثار شهیدان ، استقامت و پایداری ملت ایران ، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خود گذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان خمینی ...

پیام تبریک شهردارکهنوج به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

سایت خبری مکران:سوم خرداد ، یاد آوری دلاور مردی و ایثار شهیدان ، استقامت و پایداری ملت ایران ، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خود گذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان خمینی کبیر ( ره ) است که فرمود :

خرمشهر را خدا آزاد کرد .
رزمندگان اسلام با حماسه آفرینی خود به جهانیان نشان دادند که فتح خرمشهر فتح خاک نبود بلکه فتح ارزشهای ناب اسلامی و اعتقادی بود .
بازخوانی و ترسیم این رخداد سترگ ( فتح خرمشهر ) برای نسل های امروز انقلاب و آینده سازان واقعی این سرزمین ، حماسه آفرینی ها و رشادت های فرزندان قرآن وولایت در آن قطعه درخشان تاریخی را برای همیشه جاودانه و الهام بخش آنان در صحنه های رویایی با بیگانگان و دشمنان انقلاب ، نظام ومیهن اسلامی قرار خواهد داد .
اینجانب پیشاپیش ضمن تبریک و تهنیت سالروز آزادی فتح خرمشهر ، توفیقات همگان را در مسیر معرفی و پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ جمهوری اسلامی ایران در سایه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) ، از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

عطاپور شهردار کهنوج

بازدیدها: ۸۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi