تاریخ انتشار:۰۴ خرداد ۱۳۹۴در ۶:۴۸ ب٫ظ کد خبر:5640

۷۰۰ سایت خبری مجوزدار در کشور فعالیت می کنند

    حسین انتظامی روز چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه افزود: سایر سایتهای فعال در کشور نیز باید در راستای اخذ مجوز تشویق شوند و سایت فعالان این حوزه که فاقد مجوز هستند باید فیلتر شود ... حسین انتظامی ...

 

 

حسین انتظامی روز چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه افزود: سایر سایتهای فعال در کشور نیز باید در راستای اخذ مجوز تشویق شوند و سایت فعالان این حوزه که فاقد مجوز هستند باید فیلتر شود …

حسین انتظامی روز چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه افزود: سایر سایتهای فعال در کشور نیز باید در راستای اخذ مجوز تشویق شوند و سایت فعالان این حوزه که فاقد مجوز هستند باید فیلتر شود.

وی با بیان اینکه هر چند شناسایی پنج هزار سایت در کشور مقدور نیست گفت: رعایت قانون و اعمال آن ضروری است و باید مردم در این بخش مشارکت کرده و سایتهای فاقد مجوز را معرفی کنند.

وی اظهار کرد: رعایت اخلاق حرفه ای و رسانه ای امری مهم بوده و ارائه کارهای حرفه ای برای ما دارای اهمیت است.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دولت بسته های حمایتی خوبی برای حمایت از مطبوعات دارد و نشریاتی که دارای برخی فاکتورهای خاص باشند دارای اولویت در رسیدگی به درخواست هایشان هستند همچنین یارانه این نشریات به سه برابر افزایش می یابد.

انتظامی اضافه کرد: نشریاتی که در زمینه های مذهبی، گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس فعالیت می کنند، نشریات مروج سبک زندگی ایرانی اسلامی، نشریات مروج زبان و ادبیات فارسی، نشریاتی که به ارتقای سطح علمی جامعه و سوادآموزی کمک می کنند و همچنین نشریاتی که در جوار مرزهای کشور واقع هستند می توانند از این بسته حمایتی استفاده کنند.

بازدیدها: ۲۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi