تاریخ انتشار:17 خرداد 1394در 7:06 ب.ظ کد خبر:5900

ردپای خودروی سرقتی ایلام وبندرعباس در کهنوج

ردپای خودروی سرقتی ایلام وبندرعباس در کهنوج/ فرمانده قرارگاه عملیاتی ابوذر استان کرمان گفت: پلیس طی عملیات جداگانه ۲ سارق خودرو را که به ۵فقره معترف شدند، دستگیر کرد و ۲خودرو نیز از آنان کشف شد به گزارش سایت خبری مکران به نقل ازباشگاه خبرنگاران وبنا ...

ردپای خودروی سرقتی ایلام وبندرعباس در کهنوج/

فرمانده قرارگاه عملیاتی ابوذر استان کرمان گفت: پلیس طی عملیات جداگانه ۲ سارق خودرو را که به ۵فقره معترف شدند، دستگیر کرد و ۲خودرو نیز از آنان کشف شد

به گزارش سایت خبری مکران به نقل ازباشگاه خبرنگاران وبنا به اعلام پایگاه خبری پلیس کرمان ، سرهنگ نصرالله قادری نسب با اعلام این خبر گفت:با تلاش ماموران رزمی ۱۱۶ کهنوج دو خودرو سرقتی که توسط سارقان ناشناس به سرقت رفته بودند، کشف شدند.

وی افزود: پلیس حین کنترل خودروهای عبوری در محور کهنوج – بندر عباس به۲ خودرو پژو۴۰۵ و نیسان که قصد فریب ماموران را داشتند مشکوک شدند و سریعا به رانندگان دستور ایست دادند.

قادری تاکید کرد : پس از انتقال خودرو هابه پارکینگ و طی استعلام و انجام کار های کارشناسی مشخص شد که خودرو نیسان درتاریخ ۴/۲/۹۴ از شهرستان ایلام و خودرو پژو ۴۰۵در مورخه ۱۵/۳/۹۴ از شهرستان بندر عباس به سرقت رفته اند .

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در این دو عملیات صورت گرفته۲ خودرو سرقتی کشف و ۲ نفر سارق حرفه ایی خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.

بازدیدها: ۲۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi